Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Підвищення когнітивних функцій

Medeus Medical Center допоможе вам впоратися з когнітивними розладами. Схема лікування в клініці Medeus Medical Center складається з інноваційних розробок світової медицини з використанням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування когнітивних порушень у Medeus Medical Center

Медичний центр Медеус допоможе вам впоратися з когнітивними розладами, присікти симптоми, усунути першопричини патології. У нас ви зможете пройти повну реабілітацію під наглядом лікарів-професіоналів, щоб повернутися до нормального, повноцінного життя.

Лікування когнітивних порушень

Що таке когнітивні порушення: лікування, причини, стадії 

Когнітивні (пізнавальні) функції людини виражені в її пам'яті, увазі, орієнтації в просторі та часі, здатності використовувати рухові навички, уважність тощо. 

Короткочасне зниження/погіршення пізнавальних функцій може бути викликане сильною втомою, неякісним сном. У таких ситуаціях лікування когнітивних розладів вам не потрібне.

Але в разі систематичних проблем із пам'яттю, увагою, концентрацією, які помітні не тільки вам, а й оточуючим, варто звернутися за консультацією до фахівця.

Також порушення можуть бути спричинені ушкодженнями головного мозку (органічні КР). Причинами ОКР можуть бути:

 • недостатнє кровопостачання головного мозку внаслідок гіпертонії, серцево-судинних захворювань та інсультів;
 • пухлина мозку;
 • хвороба Альцгеймера;
 • хвороби внутрішніх органів і порушення обміну речовин;
 • інтоксикації організму, наприклад, у разі зловживання алкоголем.

Стадії захворювання

Залежно від ступеня захворювання когнітивні розлади, лікування яких здійснюється за допомогою медикаментозного й апаратного впливу на організм, бувають:

 • Тяжкими. Виражаються повною дезадаптацією в просторі та часі. Захворювання, що характеризується такими симптомами, називається деменцією.
 • Помірними. Цій стадії характерна недостатність однієї або декількох пізнавальних функцій, яка не відповідає віковим нормам. Пацієнт може періодично плутатися в часі та просторі, не виконує двоскладових завдань. При цьому збережена повсякденна активність організму.
 • Легкими. Такі порушення не видно оточуючим. Зі скаргами на погіршення когнітивних функцій (від початкового стану) найчастіше звертається сам пацієнт. Вважається, що навіть у найскладніших формах ЛКН не заважають повсякденному життю. 

Лікування когнітивних розладів: симптоми порушень

З віком зміни проявляються не тільки на нашій зовнішності, а й мозковій активності. У літніх людей все частіше спостерігаються забудькуватість, складнощі з орієнтуванням.

Якщо у вас з'являється стурбованість своїми розумовими здібностями, це може свідчити про легкий когнітивний розлад, лікування якого дуже важливе на ранніх стадіях.

До поширених симптомів КН можна віднести:

 • Втрату пам'яті. Це проявляється в тому, що людина може забути якісь події, довго згадувати імена або добирати слова, розповідати кілька разів одне й те саме, класти речі не на свої місця.
 • Розсіяність уваги. Людині стає складніше сконцентруватися, вона легко переводить увагу.
 • Труднощі в ухваленні рішень. Може позначатися на водінні авто, оплаті рахунків, прийомі лікарських препаратів тощо. 
 • Ускладнене сприйняття інформації. Стає важче зрозуміти сенс прочитаного або почутого. 

Також у пацієнтів із КР можуть спостерігатися депресії, зайві дратівливість і агресивність, апатичний стан. 

Лікування когнітивних розладів

Легкі та помірні когнітивні розлади: діагностика та лікування в Медеус

Перед призначенням курсу лікування обов'язково проводиться діагностика всього організму. Обстеження починається з огляду та бесіди з фахівцем, під час якої проводиться розбір скарг. Далі пацієнта очікують:

 1. Обстеження на діагностичному комплексі Timewaver Med.
 2. Аналіз роботи мозку. Діагностика стану центральної нервової системи проводиться з використанням Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. 
 3. УЗД органів (проводить лікар).
 4. ЕКГ.
 5. Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами.

Після діагностики лікар проводить оцінку результатів дослідження з проведенням докладної консультації. На завершення проводиться призначення індивідуального лікування за результатами обстеження.

Когнітивна дисфункція лікування

Лікування легких когнітивних розладів інноваційними розробками 

Схема лікування в клініці Medeus Medical Center складається з інноваційних розробок світової медицини з використанням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів. 

Якщо вас турбує когнітивна дисфункція, лікування в нашому центрі може тривати 10 днів/курс. Кількість курсів визначається індивідуально, залежно від клінічної ситуації. У середньому потрібно 1-3 курси з можливим призначенням препаратів для амбулаторного лікування.

У курс включено терапії новітніми біотехнологіями: 

 • пептидна
 • внутрішньовенна (біорегуляторна) препаратами останніх розробок для швидкої регенерації, детоксикації, відновлення;
 • генна - клітинна, імуноклітинна, стовбуровими клітинами
 • з використанням електро-, магнітної та УЗ стимуляції для відновлення нервової системи; 
 • медикаментозна;
 • лікування газами (водень, ксенон).

Записатися на консультацію можна просто зараз через відповідну сторінку сайту або зателефонувавши за контактними телефонами. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і запишуть на діагностику з подальшим лікуванням когнітивних порушень.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії