Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Транскраніальна електростимуляція мозку

Представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань. Методика дає змогу проводити нейростимуляцію глибоких тканинних структур для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Транскраніальна електростимуляція мозку

Транскраніальна електростимуляція (ТЕС) - особлива інноваційна методика для лікування захворювань головного мозку, а також корекції деяких розладів нервової системи. ТЕС застосовується як допоміжна процедура в комплексній терапії. У деяких випадках можна лікувати порушення транскраніальною електростимуляцією головного мозку без застосування медикаментів та інших засобів.

Транскраніальна електростимуляція

Принцип дії транскраніальної електростимуляції

Temporal Electrical Interference Stimulation (TEIS) - сучасний метод стимуляції нейронів головного мозку за допомогою електричних полів.

Використовуючи спеціальну апаратуру, в мозок подаються електричні поля. Між ними відбувається взаємодія, що призводить нейрони до збудження і підвищеної активності.

Електрична стимуляція мозку має особливий ефект: вона діє на глибокі структури нейронів, не зачіпаючи поверхневі структури. Тому метод легко діє на глибокі тканинні структури в клітинах нервової системи. Це дає змогу боротися із симптомами хвороби Паркінсона, рефрактерними болями, синдромом Альцгеймера, деменцією та розсіяним склерозом.

Транскраніальна електростимуляція мозку в сучасній медицині, як результат розвитку нейротехнологій, застосовується для лікування складних неврологічних розладів. Результати низки випробувань показують ефективність методики та її терапевтичні переваги.

Основні ефекти електронейростимуляції головного мозку

Транскраніальна електронейростимуляція має такий ефект на організм:

 • Тривале знеболювання завдяки виробленню β-ендорфінів клітинами головного мозку. Ця природна речовина чинить сильну аналгетичну дію.
 • Поліпшення настрою і підвищення якості життя за рахунок активної продукції гормонів радості.
 • Нормалізація сну і зниження стомлюваності.
 • Стимуляція процесів регенерації шкіри та інших тканин. У деяких дослідженнях показано, що транскраніальна електростимуляція головного мозку сприяє відновленню клітин печінки (гепатоцитів) і клітин периферичної нервової системи.
 • Нормалізація тонусу в кровоносних судинах, і, як наслідок, поліпшення показників артеріального тиску.
 • Активність імунної системи за рахунок електростимуляції головного мозку.
 • Зниження симптоматики за деменції, хвороб Паркінсона та Альцгеймера.
 • Полегшення стану в разі інших розладів нервової системи. Ефект досягається за допомогою того, що транскраніальна електростимуляція підтримує роботу головного мозку і поступово відновлює клітини нервової системи.
Електростимуляція головного мозку

Показання для призначення ТЕС терапії 

Прямими показаннями для застосування транскраніальної електростимуляції виступають:

Також хороші результати показує застосування транскраніальної електростимуляції мозку для реабілітації після інсульту і черепно-мозкових травм.

Транскраніальна електростимуляція мозку в Medeus Medical Center 

Транскраніальна електрична стимуляція в Києві в Medeus Medical Center проходить у спеціально обладнаному кабінеті. До голови пацієнта підключають спеціальні електроди, які діють на деякі ділянки головного мозку. Сучасна апаратура контролює точність і дозування електричних імпульсів, які подаються до нервової системи. Процес проходить під наглядом спеціально навченого лікаря.

Сеанс транскраніальної електростимуляції мозку займає 15-30 хвилин, після чого пацієнт може повертатися до своїх звичних занять.

ТЕС терапія

Протипоказання до електричної стимуляції мозку

Є кілька протипоказань до процедури:

 • рани, подряпини на шкірі в місці кріплення електродів;
 • травма або пухлина головного мозку;
 • гіпертонія в стадії загострення;
 • виражені судоми та епілепсія;
 • гіпертиреоз;
 • наявність кардіостимулятора;
 • дитячий вік до 5 років.

ТЕС терапія: ціна і що на неї впливає

Небагато центрів сьогодні пропонують провести електростимуляцію мозку в Києві. Тому ціна на процедуру визначається її якістю та ефективністю.

Вартість ТЕС терапії в Medeus Medical Center включає сеанс електростимуляції на сучасному обладнанні та супровід процесу лікарем. На попередній консультації лікар проводить огляд і призначає точний курс процедур транскраніальної електростимуляції. У кожному індивідуальному випадку визначається кількість процедур, потрібних пацієнту.

За детальною інформацією звертайтеся до адміністраторів медичного центру Medeus Medical Center, записуйтеся на консультацію та огляд. 

Ви також можете пройти в клініці повну діагностику, щоб визначити, які ще процедури необхідні у вашому випадку.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії