Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Стимуляція головного мозку

Інноваційна методика дозволяє проводити нейростимуляцію глибоких тканьових структур й усувати симптоми хвороб Паркінсона, Альцгеймера, а також розсіяного склерозу та деменції.

Ефективна процедура для боротьби з нейродегенеративними розладами: хворобами Альцгеймера, Паркінсона, деменція, затримка розвитку, постінсультні розлади, енцефалопатія та ін. Також допомагає усунути депресію, тривожність, постстресовий розлад, порушення когнітивних функцій та безсоння.

Корисний у таких випадках

  • нейродегенеративні розлади (хвороба Альцгеймера, Паркінсона, деменція, затримка розвитку, постінсультні розлади, енцефалопатія та ін.)
  • порушення когнітивних функцій
  • безсоння та мігрень
  • тривожно-депресивні розлади
  • постстресовий розлад
Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Апарати

Транскраніальна стимуляція глибоких структур головного мозку

Це інноваційний метод терапії, заснований на позитивній дії магнітної та електричної стимуляції на структури головного мозку. Позбавляє хронічної втоми та депресії, ПТСР, усуває та запобігає появі нейродегенеративних розладів, таких як хвороба Альцгеймера, Паркінсона, деменція та енцефалопатія та інші. Завдяки використанню магнітної та електростимуляції глибоких структур головного мозку нормалізує циркадні ритми та показники нейромедіаторів — це стабілізує сон, настрій та покращує якість життя. 


Фотобіомодуляція Theralight 360 з інгаляцією водню

Капсула Theralight 360 — це багатохвильова світлодіолна система, в якій обʼєднані хвилі червоного та ближнього інфрачервоного світла. Вони покращують поділ клітин та підвищують виробітку АТФ у сотні разів. Інгаляція водню виведе токсини та вільні радикали з організму. Процедура має детоксикуючий ефект та допомагає при неврологічних розладах, порушеннях сну, втомі, стресі, хронічних захворюваннях, захворюваннях шкіри та порушеннях роботи імунітету. 

Сухий флоатинг Zerobody

Під час процедури Full Reboot пацієнт лягає на пристрій Zerobody, який дозволяє перебувати на поверхні води завдяки м’якій мембрані. Паралельно виконується інгаляція ксеноном. У результаті процедури відбувається покращення сну, омолодження організму, нормалізується когнітивне та емоційне здоровʼя. 

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії