Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування кишкової палички

Медичний центр Medeus надає поєднання методів, які дають змогу не лише діагностувати кишкову паличку, а й оцінити її вплив на різні системи організму, що, своєю чергою, визначає стратегію лікування та подальший медичний догляд за пацієнтом.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Інноваційне лікування кишкової палички в Україні

З лікуванням кишкової палички часто стикаються гастроентерологи, урологи, гінекологи і навіть хірурги. Ця бактерія широко поширена в природі й може спричиняти інфекцію в різних частинах тіла.

Лікування за кишкової палички: що являє собою мікроорганізм

Кишкова паличка (escherichia coli) - це бактерія, яка мешкає в кишечнику кожної людини. Будучи представником нормальної мікрофлори, вона не несе небезпеки. Проте деякі штами можуть активно розмножуватися і викликати інфекцію. Якщо в крові, мазку, сечі, аналізі калу виявлено бактерію escherichia coli, лікування призначають одразу. Без терапії можуть розвиватися небезпечні патології, сепсис, що загрожує життю.

Лікування кишкової палички в сечовому міхурі

Кишкова паличка: лікування основних інфекцій

Escherichia coli - це не захворювання, а збудник інфекції. Бактерія може прикріплятися до стінок різних органів і вражати цю ділянку. Тоді розвивається запалення, гострий інфекційний процес і різні захворювання. До основних із них належать такі:

  1. Ураження репродуктивної системи у жінок і чоловіків, наприклад, простатит, вульвіт. Лікування кишкової палички в піхві пов'язане з тим, що статеві органи жінки близько розташовані до прямої кишки. З неї бактерія легко потрапляє в піхву. Лікування кишкової палички в простаті пов'язане з інфікуванням чоловіка через лімфатичну систему або сечовий міхур.
  2. Захворювання видільної системи. Лікування кишкової палички в сечовому міхурі найбільш поширене. Бактерія легко викликає уретрит, цистит, пієлонефрит.
  3. Кишкова інфекція. Цей вид захворювань також дуже часто пов'язаний з агресивністю Escherichia coli. Отримати інфекцію можна через немиті руки, продукти харчування, брудні предмети побуту.
  4. Кишкова паличка в горлі, лікування якої передбачає прийом препаратів від ангіни, фарингіту, ларингіту.

Будь-яка інфекція, спричинена паличкою, має лікуватися.

Escherichia coli: лікування та симптоми

Симптоматика при ураженні патогеном буває різною. Вона залежить від локалізації запалення і включає симптоми з боку ШКТ, сечостатевої системи, а також загальне нездужання. Лікування кишкової палички починається з аналізу таких ознак:

  • біль у місці інфікування - у животі, у піхві, у нирках;
  • діарея, іноді з кров'ю;
  • нудота і блювота;
  • висока температура і лихоманка;
  • неприємні виділення зі статевих органів;
  • біль під час сечовипускання;
  • біль у попереку (область нирок).

У разі виявлення будь-яких ознак одразу зверніться до лікаря.

Лікування кишкової палички в простаті

Escherichia coli: лікування та діагностика

Комплексна діагностика - основа підбору лікування кишкової палички. При повному обстеженні пацієнта можна встановити місце локалізації інфекції, всі ураження, які вона спричинила, і підібрати найбільш оптимальний варіант терапії. У центрі Медеус діагностика інфекцій включає такі етапи:

  1. Первинний огляд і детальний діалог із лікарем, який дає змогу повністю зрозуміти ваші скарги, проаналізувати симптоми, пов'язані із зараженням кишковою паличкою.
  2. Обстеження на діагностичному комплексі Timewaver Med. Цей інструмент забезпечує всебічне обстеження організму та аналіз поточного стану всіх органів і систем, зокрема ШКТ, видільних шляхів, шкірного покрову. Допомагає виявити патогенну мікрофлору, осередок і саму причину розмноження мікроорганізму, а також наслідки його дії.
  3. Шолом ЕЕГ з використанням штучного інтелекту для оцінки стану нервової системи. Коли в аналізах виявляють підвищену кількість гемолізуючої кишкової палички, лікування включає підтримку нервової системи. Цей вид інфекції відбивається на роботі головного мозку. Важливо знайти можливі патології перед лікуванням.
  4. УЗД органів. Мікроорганізми можуть вражати не тільки сечостатеву систему, але також ШКТ, шкіру, носоглотку. Важливо виявити всі вогнища запалення.
  5. ЕКГ. Важливе доповнення для оцінки роботи серця і виявлення можливих аномалій.
  6. Розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами.

За необхідності лікар може призначити й інші аналізи.

Лікування кишкової палички в мазку

Кишкова паличка: лікування в Медеус

Отримані результати діагностики аналізують фахівці та призначають лікування кишкової палички в індивідуальному порядку. Для терапії ми застосовуємо інноваційні методи світової медицини:

  1. Електромагнітні хвилі широкого спектра та поля. Впливають на клітини і тканини, активуючи біохімічні процеси, сприяючи поліпшенню регенерації в уражених тканинах ШКТ, сечостатевої системи та інших органах, мають протимікробний ефект, нормалізують імунну відповідь і гормональний фон.
  2. Терапія пептидами. Використовується для стимуляції біологічно активних речовин, що сприяють загоєнню тканин і систем, які були пошкоджені, нормалізації імунітету, детоксикації, насиченню клітин киснем і поживними речовинами. 
  3. Терапія газами (водень, ксенон). Використовується для активації регенерації тканин, зниження запалення та сприяє зменшенню больових симптомів у разі циститу, уретриту, кишкової інфекції тощо.

Лікування кишкової палички в нашому центрі проводиться курсами. Зазвичай один курс становить 10 днів. Може знадобитися до 3 курсів терапії залежно від клінічної картини.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії