Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Сухий флоатинг

Флоатинг - це особливий терапевтичний метод, за допомогою якого досягається глибока релаксація. Унікальна та інноваційна система Zerobody дає змогу перебувати на поверхні води завдяки м'якій запатентованій мембрані. Вам не потрібно роздягатися або безпосередньо контактувати з водою: просто лягайте, розслабляйтеся й отримуйте результат.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сухий флоатинг у Києві в клініці Medeus

Флоатинг - унікальний метод релаксації, який не має протипоказань. Завдяки процедурі можна домогтися повного розслаблення, зняття зажимів у тілі, позбутися фізичного болю і психоемоційного напруження.

Флоатинг

Процедура флоатингу - що це таке

У перекладі з англійської floating означає "той, що плаває" або "той, що плаває". Це повністю відображає процес. У спеціальній флоат камері людина лежить на поверхні води, внаслідок чого виникає природне глибоке розслаблення.

Під час сеансу настає так звана сенсорна депривація. Це явище, за якого спостерігається часткове або повне припинення зовнішнього впливу на органи чуття. 

Іншими словами, зовнішні чинники перестають тиснути на організм - як фізично, так і психологічно. Потік нервових імпульсів до центральної нервової системи знижується. За рахунок цього людина перебуває в стані невагомості. І це не дивно, адже флоат-камеру було створено на основі розробок NASA з підготовки космонавтів.

Вперше її використовував психоаналітик і нейробіолог Джон Ліллі 1954 року. Він вивчав вплив повної ізоляції на свідомість людини. Незабаром вчені дійшли висновку, що за короткочасного використання камера сенсорної депривації позитивно впливає на нервову систему, опорно-руховий апарат і психологічний стан. Такий самий ефект досягається за допомогою процедур флоатингу.

Сеанс флоатингу: види та нюанси

Флоатинг проводиться в спеціальній камері, де людина лежить на поверхні води. Але тут виникають свої нюанси, адже не всі люблять контакт із вологою, як такий. Тому сьогодні розроблено два напрямки:

 1. Мокрий флоатинг. Класичний флоатинг, де камера повністю заповнена водою. Завдяки високій концентрації солі у воді досягається ефект "мертвого моря". Пацієнт не занурюється у воду цілком, але контактує з нею лежачи на поверхні. З неприємних ефектів відзначають випадкове потрапляння солі в очі, що може викликати подразнення слизової оболонки. Потрібно більше часу на процедуру, оскільки після занурення у воду необхідно прийняти душ. Оскільки в цьому варіанті сеанс флоатингу проводять у закритій капсулі, він не підходить пацієнтам із клаустрофобією.
 2. Сухий флоатинг. Новий метод, ефект від якого абсолютно такий самий, як і від мокрого флоатингу. Але при цьому пацієнт ізольований від впливу солоної води спеціальною мембраною. Таким чином можна уникнути потрапляння солі в очі, а також безпосереднього контакту з вологою. Сьогодні дедалі більше пацієнтів віддають перевагу саме сухому флоатингу, водночас камера депривації під час процедури відкрита, що підходить для людей з острахом замкнутого простору.

Коли рекомендована флоат капсула в Києві

Процедура показана в разі:

 • М'язовому болю і судомах.
 • Захворюваннях хребта.
 • Мігрені.
 • Захворюваннях серцево-судинної системи: гіпертонії, тахікардії.
 • Зайвій вазі.

А також флоатинг - процедура, яку призначають:

 • У період реабілітації після операцій і травм.
 • У разі стресу, тривоги, депресії.
 • Для лікування хвороб суглобів: артриту, артрозу.
 • Спортсменам перед змаганнями для приведення тіла в тонус і звільнення фізичної енергії.
 • Бізнесменам, керівникам і творчим людям для стимуляції мозку і прийняття свіжих рішень.
 • Майбутнім мамам для нормалізації психоемоційного стану.
 • Духовним практикам для підвищення технік медитацій.
 • Для нормалізації сну тощо.
Камера депривації

Протипоказання

Сухий флоатинг не має протипоказань. Призначення процедури дітям і вагітним жінкам обговорюється окремо.

Ефект від сеансу флоатингу

Процедура наближає пацієнта до відчуттів невагомості, а присутність великого об'єму води ніби повертає в утробу матері, де тепло, комфортно і спокійно.

Під час сеансу не виникає навантаження на хребет, м'язи повністю розслаблені, тому всі затиски зникають. Вестибулярний апарат відключається, бо в його роботі немає потреби, адже саме зовнішні подразники запускають його активність, коли людині потрібно підтримувати рівновагу, правильне положення тіла, орієнтуватися в просторі. Але під час перебування у флоат камері така необхідність зникає.

Подібне розслаблення не спостерігається навіть під час найглибшого сну.

Процедура флоатингу чинить ефект відразу в 3 напрямках.

Дія на фізичне тіло

Розслабляється опорно-руховий апарат, у м'язах зникають затиски. Якщо раніше відчувалося напруження в спині, суглобах, то воно зникає.

Додаткові фізичні ефекти перебування в капсулі флоатингу:

 • Зниження ймовірності інсульту.
 • Нормалізація артеріального тиску.
 • Нормалізація серцевого ритму.
 • Стимуляція виведення шлаків і токсинів завдяки лімфодренажу. Завдяки такій дії сеанси флоатингу добре поєднуються з процедурами для зниження ваги, підвищують їхню ефективність.
 • Допомога під час відновлення організму після травм, переломів, операцій.
 • Підвищення рівня фізичної енергії, поліпшення циркуляції кисню в організмі.
 • Прискорення метаболізму, благотворний вплив на шлунково-кишковий тракт.
 • Зміцнення імунної системи.

Дія на нервову систему

Камера сенсорної депривації в Києві розслабляє нервову систему. Це дає можливість мозку "перезавантажитися", сформуватися новим нейронним зв'язкам. Таким чином сухий флоатинг:

 • Допомагає боротися зі стресом і підвищеною тривожністю. Знижується рівень гормонів стресу - адреналіну і кортизолу, а продукція гормонів радості, навпаки, зростає.
 • Нормалізує сон, допомагає перемогти безсоння.
 • Стимулює роботу головного мозку, покращуючи пам'ять, концентрацію, когнітивні функції.
 • Перемагає хронічну втому.

Дія на свідомість і психоемоційну сферу

У капсулі людина забуває про вплив зовнішнього світу. Це дає змогу відключити зайві думки та доторкнутися до підсвідомості. Пацієнти бачать сни або спогади з дитинства під час процедури. Хтось відчуває відчуття польоту або перебування в материнській утробі. Тому сухий флоатинг є доповненням до психотерапії, а також підвищує ефект від медитації, йоги та тілесних практик. Під час сеансу до багатьох пацієнтів приходять свіжі та несподівані рішення.

Флоат капсула в Києві: ціна та обладнання в Medeus

Для сеансів, що проводяться в нашій клініці, використовується сучасне обладнання - система Zerobody, водночас ціна на сухий флоатинг у Києві залежить від кількості запланованих сеансів. 

Система Zerobody дає змогу перебувати на поверхні води і не контактувати з нею. Камера депривації більше нагадує ванну, наповнену водою в об'ємі 400 л. Поверх накладається спеціальна мембрана, на яку лягає пацієнт. Мембрана надійно захищає людину від контакту з водою, тому приходити на процедуру можна в одязі.

Температура води в камері дорівнює температурі тіла. Це зроблено для того, щоб людина не відчувала температурних перепадів на шкірі. Додатково лікар може під'єднати музику або LED-підсвітку за бажанням клієнта.

Поки пацієнт перебуває в камері сенсорної депривації, за його станом спостерігає сертифікований анестезіолог. Сеанс триває 10-30 хвилин, залежно від рекомендацій лікаря, - від тривалості також може залежати вартість процедури флоатингу.

Комплекс Full Reboot - флоатинг із ксенотерапією

Процедуру важливо проводити під контролем досвідчених лікарів. У нашому штаті тільки дипломовані фахівці з великим досвідом роботи у сфері інноваційної медицини. Тому найбільш вдалий вибір - це флоатинг у Києві в медичному центрі Medeus, який проводиться в поєднанні з ксенотерапією. Комбінація цих методів дала нам змогу розробити унікальну процедуру - Full Reboot.

Full Reboot дає змогу досягти найкращого ефекту від сухого флоатингу, оскільки процедура доповнюється інгаляціями ксенону. Пацієнт отримує цілковиту релаксацію. Проходження Full Reboot допомагає позбутися хворобливих відчуттів у тілі, підняти настрій і стимулювати мозкову активність. Окремо в нашому центрі флоатинг не проводиться. 

Інформацію про ціни на флоатинг у Києві з ксенотерапією уточнюйте в адміністраторів клініки

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії