Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram
Лікування панкреатиту Лікування панкреатиту

Лікування циститу

У нашому медичному центрі ми готові надати підтримку в подоланні циститу. Наша мета - позбавити Вас неприємних симптомів та усунути причину проблеми, забезпечивши повне відновлення вашого здоров'я.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування циститу в Medeus Medical Center

Одним із найпоширеніших захворювань сечостатевої системи є цистит - запалення сечового міхура, лікування якого може знадобитися людям будь-якого віку та статі.

Щоб не допустити поширення інфекції та перехід захворювання в перманентну стадію, варто вчасно звернутися по допомогу до фахівців. Вони швидко й ефективно проведуть лікування циститу на початковій стадії, позбавивши вас неприємних симптомів недуги.

Звернувшись до медичного центру "Медеус", ви можете розраховувати на ретельне обстеження для встановлення діагнозу та виявлення супутніх проблем в організмі, а також на призначену індивідуальну схему терапії та реабілітації.

Лікування при циститі в жінок і чоловіків: види захворювання

Внаслідок анатомічних особливостей чоловічий цистит, лікування якого потребує специфічного підходу, виникає набагато рідше за жіночий. У представників сильної статі захворювання зазвичай проявляється на тлі вже наявних патологій:

 • структури уретри (звуження сечовипускального каналу);
 • простатиту;
 • уретриту та інших урогенітальних інфекцій.

Частіше може знадобитися лікування сечового міхура у жінок. Оскільки їхній сечовипускальний канал не такий вузький і довгий, інфекція проникає набагато простіше і швидше. Незважаючи на те, що перебіг захворювання легший, ніж у чоловіків, у жіночому організмі частіше виникає хронічна форма патології, хвороба вражає статеві органи.

Крім того, патологія може розвинутися внаслідок відсутності лікування інших захворювань, наприклад, молочниці. Грибок Candida, потрапляючи в організм, провокує запалення в сечовидільній системі. І, як наслідок, пацієнту під час боротьби з грибковою інфекцією потрібне лікування пришийкового циститу.

Лікування гострого циститу

Гостра форма 

Гостра форма циститу, лікування та діагностика якого широко застосовується в нашій клініці, викликана потраплянням бактерій і вірусів у сечостатевий канал. Симптоматика проявляється яскраво. Клінічна картина спостерігається до 2 тижнів.

Існують ускладнені різновиди патології:

 • геморагічний цистит - у жінок і чоловіків із сечею виходить кров;
 • гангренозний - ураження міхурової стінки з некрозом;
 • флегмонозний - гнійне запалення слизової.

Лікування гострого циститу з ускладненнями у жінок вимагає більш тривалої медикаментозної та апаратної терапії.

Хронічна форма

Якщо запальний процес із гострої форми переходить у уповільнене, малосимптомне захворювання, діагностується хронічний цистит, у жінок лікування може вимагати усунення виниклих ускладнень.

Характерною ознакою хронічної форми є часте загострення захворювання за короткий проміжок часу (від двох разів за півроку).

Хронічний і гострий цистит: лікування та етіологія

Серед збудників інфекційної форми захворювання називають: кишкову паличку, стафілокок, клебсієли, протеї, грибкові ураження, ІПСШ та інші. Якщо діагностовано інфекційний цистит, лікування передбачає усунення інфекційного агента за допомогою медикаментозної терапії.

Неінфекційна форма виникає внаслідок подразнення слизової сечового міхура. Лікування неінфекційного циститу потрібне в разі:

 • алергічних реакцій на засоби інтимного догляду;
 • неправильної гігієни статевих органів;
 • переохолодженні;
 • гормональних порушень;
 • частих стресах і перенапруженнях;
 • малорухливому способі життя;
 • анатомічні особливості організму тощо.

Лікування загострення циститу з неінфекційним характером передбачає усунення чинників, що посилюють захворювання: відновлення гормонального фону, зміна засобів гігієни, призначення дієт, ведення активного способу життя тощо.

Чоловічий цистит лікування

Цистит сечового міхура: лікування та симптоми

Загострення циститу зазвичай супроводжується проблемами із сечовипускальною функцією. Дискомфорт хворому приносять:

 • нетримання під час сечовипускання;
 • постійне відчуття наповненості сечового міхура;
 • часте, болісне сечовипускання;
 • періодичні болі внизу живота, що віддають у поперековий відділ.

У разі ускладнень спостерігаються кров'яні та гнійні домішки в сечі, що може потребувати лікування геморагічного циститу.

У деяких випадках відзначаються незначне підвищення температури тіла, слабкість і знижена працездатність.

Комплексна діагностика та лікування циститу

Якщо у вас діагностовано цистит, клініка Медеус проводить лікування, застосовуючи інноваційні розробки світової медицини. Наші фахівці готові надати вам підтримку в боротьбі з цією непростою недугою. Наша мета - позбавити вас неприємної симптоматики й усунути всі причини проблеми, забезпечивши відновлення функцій організму.

Для правильної постановки діагнозу, виявлення супутніх захворювань і призначення коректного курсу лікування в нашому центрі проводиться повне обстеження організму. Щоб виявити та побороти цистит, діагностика та лікування проводяться як за допомогою інноваційних апаратних методів, так і стандартних досліджень і підходів. 

Для виявлення циститу в клініці діагностика проводиться таким чином: 

 1. Під час консультації фахівець уважно вислухає ваші скарги, проведе детальний огляд.
 2. Для отримання повної картини стану вашого організму проводиться діагностика на німецькому комплексі TimeWaver Med.
 3. Центральна нервова система діагностується за допомогою Шолома ЕЕГ корейського виробництва. Отримані вимірювання електричної активності мозку аналізує штучний інтелект.
 4. Проводиться УЗД внутрішніх органів (зокрема сечовидільної системи, органів урології та гінекології) для більш точного аналізу їхнього стану.
 5. Оцінка роботи серця виконується завдяки проведенню електрокардіографії. Процедура проходить у комфортних умовах кабінету лікаря, без гелю та присосок.
 6. Проводиться загальний розгорнутий аналіз крові з використанням передових лабораторних технологій. Результати за 20 параметрами будуть готові вже через 1 хвилину. За необхідності може проводитися розширена діагностика з використанням біохімічних аналізів крові та МРТ.

Ретельно оцінивши результати обстеження, лікар розробить і призначить індивідуальне лікування від циститу.

Лікування при циститі у жінок

Лікування циститу в Києві в Медеус

Для ефективнішого лікування і якнайшвидшої реабілітації в нашій клініці завжди застосовується комплексний підхід у боротьбі з усіма поширеними захворюваннями. У Медеус лікування циститу в жінок і чоловіків націлене на ваші потреби: терміни і план терапії будуть адаптовані до індивідуальних вимог і успіхів у реабілітації пацієнта. Тривалість курсу зазвичай становить 10 днів. З урахуванням особливостей клінічної ситуації хворого для ефективного лікування можуть знадобитися 1-3 курси.

Стандартне лікування циститу (запалення сечового міхура) в клініці Медеус відбувається із застосуванням:

 • Апаратної терапії електромагнітним полем і хвилями широкого спектра. Це комплексний вплив на органи і тканини всього організму, який має терапевтичний, відновлювальний і профілактичний ефект. Процедура триває 20-40 хвилин і допомагає в регенерації, відновленні та знятті больового і запального синдрому.
 • Новітніх біотехнологій: біорегуляторна та генна терапії. Перша передбачає використання внутрішньом'язових і внутрішньовенних препаратів, які допоможуть організму в саморегуляції та самовідновленні, а також прискорять лікування за хронічного циститу. Генна терапія успішно застосовується для позбавлення від хронічних недуг, допомагає відновити пошкоджені тканини і запустити процес антистаріння.
 • Електро-, магніто-, УЗ стимуляції та газотерапії для відновлення нервової системи. У разі захворювання на хр. цистит, лікування газовими інгаляціями допоможе зменшити больові відчуття і значно знизити запалення.

Якщо у вас хронічний або гострий цистит, клініка Медеус пропонує комплекс сучасних і консервативних методів лікування для позбавлення від цієї недуги.

Лікування циститу: ціна терапії в сучасній клініці

Якщо вас турбують симптоми, схожі на запалення в сечовидільній системі, звертайтеся в медичний центр Медеус. Для виявлення недуги наші фахівці проведуть ретельне обстеження і призначать ефективну терапію.

За патології цистит лікування в Києві проходитиме амбулаторно - для отримання висококваліфікованої допомоги вам не доведеться відмовлятися від звичних, комфортних умов проживання.

Якщо вам діагностовано цистит, на лікування ціни включатимуть комплексну діагностику, складання індивідуального плану лікування і необхідні препарати високої якості.

Для запису на консультацію звертайтеся за контактними номерами центру або залиште заявку в онлайн-формі.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії