Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування хвороби Паркінсона

У центрі MEDEUS лікарі проведуть обстеження Вашого здоров'я і розроблять персоналізований план лікування хвороби Паркінсона, враховуючи всі особливості Вашого організму і патологічних процесів.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування Паркінсона в Medeus Medical Center

За останні роки істотно збільшилася кількість людей, які страждають від нейродегенеративних захворювань, включно з Паркінсоном, діагностика та лікування якого проводиться в медичному центрі Медеус.

Слід зауважити, що захворювання швидко молодшає. Якщо раніше перші симптоми спостерігалися у людей похилого віку (після 55-60 років), то сьогодні вже не рідкість зустріти 20-40 людину з явними ознаками порушення моторних функцій. Зазначається, що чоловіча половина населення частіше за жіночу страждає від цього синдрому.

Захворювання розвивається повільно, симптоми поступово посилюються, що призводить до повної неможливості людиною вести самостійне життя. Рекомендується одразу звертатися до фахівців, якщо ви запідозрили хворобу Паркінсона: у клініці призначать лікування, яке допоможе довше почуватися повноцінним членом суспільства.

Хвороба Паркінсона лікування

Що таке хвороба Паркінсона: лікування

Синдром Паркінсона виникає внаслідок загибелі нервових клітин, які виробляють дофамін. Останній відповідає за регуляцію поведінки та моторики людини.

Поряд із тремтливим паралічем (друга назва синдрому) є захворювання зі схожими проявами. Фахівці позначають їх окремим терміном - паркінсонізм. Виявлення першопричини та коректне лікування паркінсонізму в Києві може призвести до одужання, тоді як у пацієнтів з Паркінсоном поки що немає можливості вилікуватися повністю. Сучасні підходи здатні уповільнити розвиток проявів, тим самим поліпшити якість життя людини.

Паркінсон: лікування та причини хвороби

На сьогодні конкретної причини, чому захворювання Паркінсона розвивається, немає, але лікування передбачає виявлення джерела проблеми. Тому фахівці виділили фактори ризику, до яких віднесли:

 • Генетичний (спадковий). Явних свідчень передачі захворювання у спадок немає. Але якщо виникають характерні симптоми та в сімейному анамнезі є хвороба Паркінсона, лікування, найімовірніше, буде потрібне симптоматичне. Фахівці пов'язують це з деякими генетичними мутаціями, що підвищують ризик розвитку патології.
 • Віковий. Більшість пацієнтів із цим захворюванням старші 60 років (понад 1% від цієї вікової групи). При цьому серед людей, старших за 85 років, синдром паркінсонізму мають уже 4%.
 • Екологічний. Встановлено, що у людей, які мають тривалий контакт із деякими пестицидами та гербіцидами, ризик розвитку хвороби різко зростає.

Крім того, лікування синдрому Паркінсона може знадобитися після перенесення інфекційних захворювань мозку, травм голови, а також через наявність новоутворень, атеросклерозу судин мозку.

Існує думка, що нестача вітаміну Д також може сприяти розвитку хвороби. Тому для профілактики недуги рекомендується включати в раціон продукти, багаті на цей елемент, наприклад, жирні сорти риби, молочні продукти, лісові гриби тощо.

Лікування хвороби Паркінсона

Синдром Паркінсона: лікування та симптоми

Спочатку появи хвороби складно зрозуміти, що потрібне лікування, - Паркінсон розвивається повільно. Прояви стають явними тільки після загибелі великої кількості нервових клітин. 

Залежно від характеру проявів розрізняють моторні та немоторні симптоми. До перших відносять:

 • Гіпокінезію. У людини знижується активність рухів.
 • Загальну скутість організму.
 • Зміни в ході. Кроки стають меншими, стопи під час ходьби завжди паралельні одна одній, ноги майже не відриваються від підлоги (човгаюча хода).
 • Амімію. Пацієнт не може висловити емоції за допомогою міміки.
 • Зміни в почерку. Букви стають дрібнішими, плавні лінії відсутні.
 • Утрудненість мовлення. Мова позбавлена емоційності, людині важко висловлюватися, наприкінці фразу майже нечутно, її важко розібрати.
 • Тремор кінцівок, який можна спостерігати в стані спокою.
 • Постуральну нестійкість. Людям із Паркінсоном важко утримувати рівновагу в деяких позах або під час їхньої зміни.
 • М'язовий тонус. Кінцівки в людини завжди перебувають у напівзігнутому стані, голова нахилена, спина сутула.

Задовго до появи перших рухових симптомів у людини можуть виникати больові відчуття - головна немоторна (НМ) ознака захворювання, яка суттєво впливає на якість життя. Тому лікування болю при хворобі Паркінсона - дуже важлива частина терапії. До НМ симптомів також зараховують:

 • часті закрепи й позиви до сечовипускання;
 • рясне слиновиділення, надмірну пітливість;
 • негативні зміни дихання;
 • розлади сну, розсіяна увага, проблеми з пам'яттю;
 • підвищені тривожність і стомлюваність, депресивні стани, апатію.
Лікування болю при хворобі Паркінсона

Хвороба Паркінсона: діагностика в Медеус

Для пацієнтів, у яких передбачається хвороба Паркінсона, діагностика і лікування проводяться в клініці Медеус. Наші фахівці проведуть повне обстеження вашого здоров'я, після чого розроблять індивідуальну схему терапії. При цьому будуть враховані всі особливості вашого організму і патологічних процесів. 

Діагностика Паркінсона в Medeus Medical Center передбачає:

 1. Первинну консультацію фахівця з оглядом і розбором скарг.
 2. Обстеження на інноваційному діагностичному комплексі Timewaver Med.
 3. Оцінку центральної нервової системи із застосуванням шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. Проводиться для виявлення та оцінювання патологічних порушень на ранніх стадіях розвитку патології. Таким способом виявити захворювання Паркінсона і призначити лікування можна ще до перших проявів.
 4. УЗД внутрішніх органів та ЕКГ серця.
 5. Проведення лабораторних досліджень, таких як загальний аналіз крові з додатковими параметрами. За необхідності фахівець може призначити додаткові лабораторні дослідження: генетики, метаболізму, онкоскринінг, аналіз стану мікробіома, нервової та імунної систем. Ці дослідження включають цитодіагностику, розширений лабораторний аналіз і генетичне тестування.
 6. Повторну консультацію з розробкою персоналізованого плану лікування.

Сучасне та ефективне лікування хвороби Паркінсона

Наша клініка пропонує лікування Паркінсона з використанням новітніх фізіотерапевтичних процедур. До курсу входять:

 • Стимуляція головного мозку з використанням електромагнітних полів і хвиль для відновлення на клітинному рівні. 
 • Комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної магнітної, електричної та ультразвукової стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою. Магнітні імпульси спрямовані на стимуляцію нейронів у конкретних частинах мозку. 
 • Біорегуляторна системна терапія. Внутрішньовенні ін'єкції (крапельниці) з інноваційними препаратами та схема біорегуляції спрямовані одразу на кілька мереж, залучених до розвитку захворювання.
 • Терапія пептидами. Таке лікування при Паркінсоні допоможе відновити функціональність органів.
 • Інгаляції ксенону в комплексі з сухим флоатингом. Газ допомагає придушити гіперактивацію нейронів, запобігає токсичності та зупиняє процес загибелі клітин. Флоатинг сприяє повному розслабленню і глибокій релаксації організму.
 • Воднева терапія ліквідує побічні продукти кисню, запобігаючи їхньому окисленню та загибелі нервових клітин.
 • Генна терапія (клітинна, імуноклітинна та стовбурова терапія). Перші дослідження терапії стовбуровими клітинами 2009 року показали поліпшення стану у 80% випробовуваних пацієнтів.

Якщо діагностовано хворобу Паркінсона, лікування в Києві в "Медеус" буде проводитися курсами по 10 днів з можливим доповненням препаратами для амбулаторного застосування. Кількість курсів залежатиме від клінічної ситуації. 

Телефонуйте за номерами клініки для запису на консультацію.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії