Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Дослідження геному

Генетичне дослідження якості життя - це потужний інструмент, який допомагає рано виявляти генетичні ризики та вживати заходів для їх усунення. Рання діагностика дасть змогу запобігти та мінімізувати вплив генетичних розладів на якість Вашого життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Аналіз на генетику - ключ до здоров'я та довголіття 

Аналіз на генетику - потужний інструмент, який допомагає рано виявляти генетичні ризики та вживати заходів для їх усунення. Це дає надію на подовження самого життя і на поліпшення його якості.

У медичному центрі Медеус можна здати аналізи на генетику різних захворювань, а також встановити схильність до передчасного старіння, закладену в ДНК. 

Що таке генетичний аналіз крові

У кожного з нас є власний набір генів, який відповідає за всі процеси: ріст, розвиток, метаболізм, старіння тощо. Учені давно підтвердили факт, що саме пошкодження геному лежить в основі розвитку захворювань. Хтось живе довго, незважаючи на наявність шкідливих звичок, а інші навіть за здорового способу життя часто хворіють. За цю особливість відповідає генетичний код, аналіз якого дає змогу виявити ризики розвитку патологій.

Тест дає змогу:

  • Виявити схильність вашого організму до тих чи інших захворювань.
  • Визначити ризик розвитку онкології.
  • Виявити, як ваші гени впливають на метаболізм, засвоєння поживних речовин.
  • Визначити, як геном впливає на вироблення важливих ферментів і гормонів.
  • Скоригувати раціон, спосіб життя та фізичні навантаження для максимальної підтримки власного здоров'я.

Аналіз на генетичні хвороби та передчасне старіння дуже актуальний останніми роками. Люди прагнуть підвищити якість життя, бути здоровими та мати гарний вигляд у будь-якому віці.

Аналізи на генетику

Аналізи на генетику в Medeus Medical Center

На стан організму впливає генетика, аналіз якої допоможе поліпшити ваше здоров'я. Підтримуючи наукові дослідження в галузі генетики та генної інженерії, ми допомагаємо створювати майбутнє, в якому захворювання будуть передбачуваними і виліковними. Клініка Медеус уже кілька років пропонує своїм пацієнтам тільки передові наукові розробки та досягнення світової генетики.

У нас можна здати генетичний аналіз у Києві різного спрямування: з'ясувати схильність до серцево-судинних, онкологічних та інших патологій, а також встановити біологічний вік організму.

Аналіз генетичного коду в клініці Medeus включає:

  1. Тест клітинного старіння. Молодість залежить від довжини теломера в хромосомах ваших клітин. Тест дає змогу визначити довжину теломера, а отже, і вік, у якому ваша шкіра, волосся та внутрішні органи починають старіти. Після проведення аналізу на геном, призначають підтримуюче лікування, спрямоване на поліпшення якості життя і продовження вашої молодості.
  2. Генетичний аналіз на захворювання та мутації. Діагностика ДНК дає змогу запобігти та мінімізувати вплив генетичних розладів на якість вашого життя. Схильність до багатьох патологій передається у спадок. Навіть якщо у вашому роду були хвороби, про які ви не знаєте, тест показує ризики їх виникнення.
Аналіз на генетичні захворювання

Генетичний тест у Києві: розгорнутий паспорт

У клініці Медеус можна здати ДНК тест на генетику в розгорнутому варіанті, так званий генетичний паспорт. Це комплексне обстеження, яке аналізує гени, відповідальні за здоров'я, довголіття, ризики та наявність захворювань, зокрема онкології.

Повний аналіз на генетичний код включає такі показники:

  1. Генетичний ризик розвитку патологій серцево-судинної системи. Визначають такі показники: АСЕ, NOS3, AGT, PON1, IL 10, IL4, MTHFR, SERPINE1, ITGA2, ITGB3, F2, F5, F7, FGB. Комплекс виявляє схильність вашого організму до підвищеного згортання крові, тромбозів, тромбофелії, а також до інфаркту та інсульту. 
  2. Генетичний ризик розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту (NOD2 2 поліморфізми, UGT1A1 (ТА)5/6/(ТА)⅞, LCT 2 поліморфізми (C-13910T, G-22018A, HLA DQ2/DQ8, PRSS1). Якщо зробити генетичний аналіз, можна визначити схильність пацієнта до непереносимості лактози, яка часто є причиною болю в шлунку, здуття живота тощо. Також встановлюють ризик розвитку жовтяниці, виразки шлунка, гастриту та інших патологій ШКТ.
  3. Генетичний ризик розвитку захворювань крові (L611V і V617F гену JAK2).  Аналіз на генетичні відхилення в кровотворній системі виявляє ризики розвитку пошкоджень у кістковому мозку. Це важливий тест для тих, хто страждає на анемію та інші розлади кровоносної системи, не знаючи точної причини патології.
  4. Генетичний ризик розвитку захворювань дихальної системи (SOD1, SOD2, CAT2, GSTP1 2 поліморфізми, NAT2 4 поліморфізми). Виявляє схильність до обструктивної хвороби та раку легенів, астми та інших захворювань. Також можна встановити, наскільки легені та бронхи вразливі перед вірусними та застудними захворюваннями.
  5. Генетичний ризик розвитку захворювань сечостатевої системи (BRCA1 5 поліморфізми, BRCA2 1 поліморфізм, BRCA1 3 поліморфізми, BRCA2 1 поліморфізми, AZFa, AZFb і AZFс). Камені в нирках, пієлонефрит і ниркова недостатність також частково зумовлені спадковістю. Якщо здати аналіз на генетичні захворювання, можна визначити, наскільки ваші нирки вразливі. Це дає змогу скоригувати дієту і підібрати правильне харчування для уникнення ризиків.
  6. Генетичний ризик розвитку захворювань ендокринної системи (PPARG, PPARGC1B, FTO, PPARG, IL6, LEPR, APOC3, APOE, PON1, APOC3). Аутоімунні патології щитоподібної залози та цукровий діабет можуть проявитися через покоління. Аналізи на генетику дають змогу прогнозувати ситуацію, підготуватися до можливої патології та навіть уникнути її розвитку.
  7. Генетичний паспорт харчування (FABP2, PPARG, ADRB2 2 поліморфізми, ADRB3, LCT, MTHFR, CYP1A2, VDR, IL6, SOD2). Це тест для тих, хто стежить за здоровим харчуванням і нормальною вагою. Аналіз виявляє вашу непереносимість до того чи іншого продукту, дає змогу підібрати індивідуальну норму білків, жирів і вуглеводів для щоденного раціону.
  8. Порушення метаболізму речовин, детоксикації та непереносимість (LCT 2 поліморфізми, C-13910T, G-22018A, HLA DQ2/DQ8, VDR 2 поліморфізми, CYP1A2*1F, CYP1A1*2C, CYP2C19*2, CYP2C19*3, CYP2C9*2, CYP2C9*3, CYP2E1 RsaI/PstI (c1/c2), СYP3A5*3, CYP3A4*1A/1B, GSTP1 2 поліморфізми, NAT2 4 поліморфізми, SOD1, SOD2). Аналіз генетичних захворювань - не єдине, що ми пропонуємо. Обмін речовин також залежить від генетики і є індивідуальним для кожного з нас, немов відбитки пальців. Тому хтось легко переносить алкоголь, молочні продукти, засвоює цукор, а інші швидко п'яніють, набирають зайву вагу.  Те, як ваш організм реагує на алкоголь, тютюн, жирне, солодке та інші продукти, визначається за допомогою тесту.
  9. Генетичний ризик розвитку захворювань нервової системи (АРОЕ Е2/Е3/Е4,HTR2A,DBH,GJB2). Такі патології, як хвороба Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз, досі не вивчені до кінця. Вчені знають, що велику роль у їхньому старті відіграє пошкодження в ДНК. Аналізи на генетику цих хвороб можуть уповільнити їхній розвиток за допомогою спеціального лікування. 
  10. Генетичний ризик розвитку захворювань опорно-рухового апарату (LCT, VDR). До них належать остеопороз, артроз і артрит, які щороку спричиняють інвалідність у тисяч людей.
  11. Генетичний ризик розвитку захворювань шкіри (FLG R501X, FLG 2282delCAGT, COL1A1). Тест визначає схильність до атопічного дерматиту, алергій, до рідкісних патологій шкіри, таких як іхтіоз. Важливо також виявити ризики розвитку меланоми - раку шкіри. Усе це доступно за допомогою аналізів на генетику.
  12. Генетичний скринінг на схильність до онкологічних захворювань (ТP53 2 поліморфізми, BRCA1, ATM). Особливий тест, який показує схильність вашого організму до розвитку різних видів раку: молочної залози, яєчників, легенів і багатьох інших.
  13. Визначення довжини теломер. Теломери - це ділянки хромосом, які є основним біомаркером для визначення біологічного віку. Якщо здати кров на генетичний аналіз довжини теломер, можна оцінити швидкість старіння внутрішніх органів і організму загалом.

Після аналізу на генетику пацієнту пропонують лікування. Можна скласти план харчування, підібрати дієту, виключити продукти, на які є непереносимість, коригувати фізичні навантаження тощо.

Рекомендується пройти курс оздоровчої терапії за допомогою сучасних методик, представлених у Медеус. Аналізи на генетику і лікування після них спрямоване на те, щоб продовжити вашу молодість, надати організму бадьорості, енергії та сил.

Аналізи на генетику

Генетичне тестування: ціна досліджень 

Ціни на генетичні аналізи в Києві дуже різні. У медичному центрі Медеус ми проводимо дослідження ДНК за допомогою сучасних технологій на обладнанні високого класу. У нашому розпорядженні ресурси біотехнологічних лабораторій і генетичні наукові розробки. Якщо вам потрібна повна генетична карта, ціна її вища, ніж вартість поодиноких генетичних тестів.

Ми рекомендуємо відвідати лікаря перед здачею крові. Точну вартість генетичного аналізу уточнюйте під час консультації або в адміністраторів клініки Медеус.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії