Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки

Наші фахівці допоможуть Вам у боротьбі з виразковою хворобою, позбавивши Вас від її неприємних симптомів і збільшивши тривалість Вашого життя. Головна мета Medeus Medical Center і його співробітників - забезпечити пацієнтам найкраще здоров'я і повернути до активного і радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки в Медеус

Неправильний спосіб життя з нерегулярним харчуванням, надмірним або навіть просто частим вживанням алкогольних напоїв і палінням, може призвести до неприємних відчуттів у ділянці шлунка. Така симптоматика може означати, що вам потрібна діагностика і подальше лікування виразки дванадцятипалої кишки або шлунка. Щоб присікти ускладнення захворювання, полегшити больовий синдром і усунути причини патології, необхідно вчасно звернутися до лікаря.

У Medeus Medical Center працюють висококваліфіковані фахівці, які готові допомогти вам позбутися неприємної недуги. Ми використовуємо передове обладнання, аналогів якому в Україні немає. Застосовувані в нашій клініці методи прискорять і полегшать лікування виразки 12-палої кишки або шлунка.

Виразка шлунка лікування

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки: причини патології

Виразкова хвороба шлунка або 12-палої кишки вважається хронічною рецидивуючою патологією, за якої з'являються один або кілька локальних дефектів на внутрішній тканині органів (слизовій). 

Залежно від якості медицини та харчування, відсоток людей, які страждають від цієї недуги, у різних країнах становить від 6 до 10.

Головною причиною патології (до 40%) є наявність хелікобактерної інфекції. У місці розвитку колонії бактерії Helicobacter pylori підвищується рівень аміаку, що веде до змін рН у шлунку. Для придушення дії бактерії збільшується вироблення шлункового соку і пепсину, від чого і виникають виразка дванадцятипалої кишки і шлунка.

Також причинами захворювання можуть стати:

 • спадковий фактор;
 • шкідливі звички (куріння, алкогольні напої);
 • неправильний графік і раціон харчування;
 • часті стресові ситуації;
 • пероральний прийом певних протизапальних засобів або гормонів. 

Пацієнтам із ВІЛ-інфекцією, цирозом печінки, хворобою Крона, цукровим діабетом та іншими захворюваннями також може знадобитися лікування загострення виразки шлунка.

Як класифікуються виразки дванадцятипалої кишки та шлунка

Класифікація захворювання проводиться за різними характеристиками залежно від:

 1. Присутності фактора Helicobacter pylori і нестероїдних протизапальних медикаментів. Виразка в дванадцятипалій кишці або шлунку може бути: ідіопатичною або кислотозалежною.
 2. Причин появи та розвитку. Розрізняють: первинну (окрема хвороба) і вторинну (як симптоматика іншого захворювання).
 3. Локалізації патології. Може бути виразкова хвороба різних відділів шлунка або дванадцятипалої кишки (лікування у всіх випадках не відрізняється).
 4. Прояви (типова форма) або відсутність (атипова форма) характерної симптоматики. У другому випадку може супроводжуватися нехарактерними больовими відчуттями.
 5. Кількості дефектів на внутрішній тканині органів. Може бути поодинока або множинна.

Лікування при виразці шлунка і 12-палої кишки може відрізнятися залежно від розміру дефекту слизової. Бувають малі (0,5 см) і середні (до 1,9 см), а також великі (2-3 см) і гігантські (понад 3 см). 

Лікування виразки шлунка

Виразка шлунка: симптоми та лікування у дорослих 

Виразка 12-палої кишки або будь-якого відділу шлунка найяскравіше проявляється в момент загострення захворювання. Цей період у середньому триває 1-2 місяці.

Характерною симптоматикою вважаються:

 • больові відчуття в епігастральній зоні з поширенням в області заочеревинного простору;
 • печія;
 • стрімке насичення під час прийому їжі;
 • нудота;
 • відрижка;
 • фарингеальний рефлекс;
 • неприємний запах із порожнини рота, наліт на язиці;
 • закрепи.

Якщо виникає виразка 12 кишки, болі спостерігаються натщесерце або через 90-150 хвилин після прийому їжі. У разі шлункової локалізації характерний симптом виникає через 30-60 хвилин після їди.

Відсутність лікування гострої виразки шлунка та дванадцятипалої кишки може спричинити кровотечі або прориви. Патологія може проникати в органи, суміжні з хворим. 

Виразка шлунка: діагностика та лікування в Medeus Medical Center

Завдяки використанню сучасного обладнання та міжнародно прийнятих методик терапії наш медичний центр готовий надати вам лікування при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки. Вам буде запропоновано комплексне медикаментозне й апаратне лікування, що сприяє позбавленню від неприємних симптомів і збільшенню тривалості життя.

Для правильної постановки діагнозу і коректного призначення курсу терапії на першому етапі буде проведено ретельне обстеження всього організму. Перед тим, як почати лікувати виразку 12-палої кишки і шлунка, фахівець проведе збір анамнезу і попередній огляд. Подальша діагностика організму включатиме:

 1. Обстеження з використанням діагностичного комплексу TimeWaver Med. Обладнання останнього покоління, за допомогою якого визначається захворювання, наприклад, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки або ризик її розвитку ще до появи симптомів. Одночасно досліджує понад 50 параметрів, зокрема всіх органів ШКТ.
 2. Оцінку стану вашої центральної нервової системи з використанням шолома ЕЕГ і штучного інтелекту. Останній самостійно аналізує отримані результати електричної активності мозку.
 3. Ультразвукове дослідження органів, що проводиться в кабінеті лікаря.
 4. Електрокардіограму (ЕКГ) для оцінки роботи серця. Проводиться в комфортних умовах, без гелю і присосок. 
 5. Аналіз крові з урахуванням різних параметрів. Проводиться на автоматичному гематологічному аналізаторі американського виробництва.

На останньому етапі діагностики лікар аналізує отримані результати, проводить повторну консультацію і призначає індивідуальний план, за яким відбуватиметься лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки.

Виразка шлунка симптоми та лікування

Комплексне лікування виразки шлунка та 12-палої кишки

У разі діагностованої виразкової хвороби терапія триває 10 днів. Залежно від клінічної ситуації може бути призначено амбулаторне лікування препаратами тривалістю 1-3 місяці. 

Якщо спостерігається загострення виразки шлунка, лікування включає жорстку дієту та відмову від шкідливих звичок (куріння, алкоголю).

Для вашого повного одужання в нашій клініці застосовуються такі методи:

 • Використання широкого спектра електромагнітних хвиль і полів для зниження больових відчуттів і запалення, прискорення регенеративних процесів, детоксикації та видалення патогенної мікрофлори.
 • Застосування передових біотехнологій, таких як пептидна терапія. Пептидне лікування виразки ДПК і шлунка використовується в передових країнах світу.
 • Внутрішньовенна терапія з використанням останніх розробок для регенерації, детоксикації та самовідновлення організму (біорегуляторна терапія).
 • Генна терапія, включно з клітинною та імуноклітинною, а також лікування стовбуровими клітинами.
 • Відновлення нервової системи з використанням електро-, магнітної та УЗ стимуляції, а також медикаментозної та газової терапії (водень і ксенон). Інгаляції газами сприяють зменшенню запалення та активації обміну речовин.

Якщо у вас виявлено хворобу "виразка шлунка", лікування в нашому центрі передбачає усунення симптомів і першопричин патології, відновлення організму і повернення до активного життя.

Для запису на консультацію телефонуйте за контактними телефонами Medeus Medical Center або заповніть онлайн-форму на сайті. Докладніше дізнатися про те, як буде проходити лікування при загостренні виразки шлунка і 12-ти палої кишки, якою буде вартість терапії та інші питання, що вас цікавлять, можна безпосередньо у фахівця під час консультації

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії