Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування алергії будь-якої стадії

Надаємо діагностику, використовуючи передовий комплекс Timewaver Med для подальшого лікування алергії будь-якої стадії. Ця інформація не тільки підтверджує або спростовує діагноз, але також допомагає нам виявити джерела захворювання та фактори ризику, які могли його викликати.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування алергії в Києві

Алергія може виникнути у будь-якої людини, незалежно від віку та наявності інших захворювань. Часто вона трапляється в дітей, але буває, що вперше проявляється і в дорослих. 

Медеус - приватна клініка в Києві з лікування алергії, яка надає інноваційні методи боротьби з цією патологією. Подібні технології широко використовуються за кордоном, але мало доступні на території України.

Лікування алергії: причини та види

Алергія - це підвищена реакція імунної системи на певну речовину - алерген. При потраплянні такої речовини в організм виробляються специфічні антитіла, імунітет атакує алерген, тим самим провокуючи неприємні симптоми. 

Алергія часто шкодить пацієнту більше, ніж сам алерген. Тому якщо проблему виявлено в дитини або почалася алергія в дорослого, лікування в Києві проводять фахівці.

До хвороби призводить спадковість, збої в генетичному апараті, а також у роботі імунної та ендокринної систем. Види захворювання розрізняють залежно від причини. Тому виділяють такі форми алергій:

 • Харчова. Реакція на харчові продукти, наприклад, цитрусові, шоколад, каву, морепродукти, горіхи.
 • Сінна лихоманка. Це реакція на цвітіння рослин. Зазвичай проявляється навесні або влітку, коли пилок витає в повітрі.
 • Алергія на тварин. Реакція виникає на специфічні білки, які містить слина тварини, її шкірний покрив.
 • Медикаментозна алергія проявляється як реакція на антибіотики або інші фармпрепарати.
 • Алергія на комах. Може виникати як під час укусу комахи, так і просто під час контакту з нею.

У клініці Медеус у Києві лікування алергії проводять у будь-яких ситуаціях і в разі реакції на будь-який алерген.

Лікування алергії

Лікування алергії: симптоми

Ознаки алергії можна сплутати з різними захворюваннями. Основні симптоми це:

 • чхання та кашель;
 • сльозоточивість і почервоніння очей; 
 • дрібний висип на шкірі та свербіж;
 • печіння в очах і першіння в горлі;
 • нежить і закладеність носа, труднощі з диханням;
 • набряк і почервоніння в місці контакту, наприклад на місці укусу комахи.

Діагностика та лікування алергії в Києві

Першим кроком у будь-якій терапії є точна діагностика. Щоб уточнити всі нюанси перебігу захворювання, необхідно провести комплекс обстежень. Клініка Медеус пропонує низку процедур для визначення, діагностики та лікування алергії в Києві:

 1. Обстеження на передовому комплексі Timewaver Med. Ця унікальна технологія дарує нам можливість отримати всебічну інформацію про ваш організм. Вона підтверджує діагноз "алергія", виявляє її наслідки для організму, а також встановлює фактори ризику для подальшого розвитку захворювання.
 2. Комплекс інструментальних обстежень, спрямований на уточнення стану внутрішніх органів і систем. Щоб призначити лікування алергії, необхідно знати всі внутрішні процеси, супутні алергічній реакції. Це робота печінки, нирок, імунної системи і навіть нервової системи. Тому ми обстежуємо пацієнта на апаратах УЗД, робимо кардіограму, а також ЕЕГ за допомогою унікального шолома, який підтримується штучним інтелектом.
 3. Лабораторні аналізи. Дослідження крові вкрай важливі в діагностиці будь-якого захворювання. За допомогою загального та біохімічного аналізу крові ми визначаємо вплив алергенів на внутрішні органи. А генетичні тести допомагають виявити спадкову схильність до алергії.

Усі ці заходи здійснюються з метою забезпечити найвищу точність у діагностиці та отримати додаткові дані про ваш поточний стан здоров'я.

Лікування від алергії в клініці в Києві призначається тільки після повного аналізу результатів діагностики. Це дає змогу підібрати терапію в кожному окремому випадку, щоб досягти максимально позитивного ефекту після терапії.

Діагностика та лікування алергії

Алергія: діагностика та лікування в Києві

Усі методи лікування алергії виконуються з найвищим рівнем професіоналізму та уваги до вашого благополуччя. Ми використовуємо тільки сучасні підходи, засновані на наукових розробках останніх років. У курс терапії входять такі процедури:

 1. Застосування електромагнітних полів і хвиль. Допомагають усунути патогенні мікроорганізми, і в результаті знижують алергічні реакції, активуючи природні механізми імунного захисту організму. Цей метод також сприяє поліпшенню обмінних процесів у клітинах і організмі загалом, допомагаючи нормалізувати функцію імунної та ендокринної систем, що може бути особливо корисним під час лікування алергії.
 2. Генна, клітинна та імуноклітинна терапія, націлені на відновлення здоров'я клітин. Ці методи сприяють зміцненню імунітету, нормалізації гормонального балансу та ліквідації хронічних алергічних станів, сприяючи загальному оздоровленню.
 3. Біорегуляторна терапія, що застосовується під час лікування алергії, спрямована на відновлення здатності організму до саморегуляції та самовідновлення. Вона сприяє поліпшенню імунітету і може допомогти запобігти повторним нападам.
 4. Пептидна терапія, яка стимулює оновлення клітин, знижує запалення і знімає симптоми алергій, нормалізує імунну відповідь на алерген, а також може поліпшити загальний стан.
 5. Газова терапія з використанням ксенону та водню застосовується для пом'якшення симптомів алергії, виведення токсинів і зменшення запальних процесів.

Лікування алергії в клініці "Медеус" також передбачає застосування передових натуральних препаратів, що застосовуються в лікувальних центрах Європи, Америки, Китаю та Японії. Їх ефективність підтверджена клінічними дослідженнями. Таким чином ми можемо одночасно впливати на ваш організм і боротися з алергією на всіх рівнях її прояву.

Діагностика алергії

Лікування алергії: ціна в клініці Медеус

Алергологія в Медеус представляє комплекс послуг з виявлення причин алергії та її лікування. У вартість терапії входить супровід медичним персоналом і консультації лікарів на всіх стадіях лікування. Ми пропонуємо терапію на інноваційному обладнанні з використанням біорегуляторних препаратів. Все це також включено у вартість курсу лікування алергії.

Якщо вас детально цікавить алергологія, ціни на послуги уточнюйте в адміністраторів клініки. Записуйтеся на консультацію та отримайте повний план лікування для вашого клінічного випадку.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії