Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування міжреберної невралгії

У нашому медичному центрі Medeus Medical Center ми готові допомогти вам подолати міжреберну невралгію, усунути симптоми і ліквідувати причину патології, а також забезпечити повну реабілітацію.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування міжреберної невралгії в Medeus Medical Center

У медичному центрі "Медеус" висококваліфікований персонал допоможе вам позбутися болю під час міжреберної невралгії, ефективне лікування усуне не тільки симптоми, а й ліквідує причину патології, а також забезпечить повну реабілітацію. 

У нашому центрі використовуються передові світові методики лікування та новітнє обладнання для досягнення найкращих результатів. Ви не просто поліпшите своє здоров'я, а й загалом якість життя.

Міжреберна невралгія лікування

Чим характеризується міжреберна невралгія: лікування та симптоми 

Патологія, яку називають вертеброгенною торакалгією або міжреберною невралгією, характеризується больовими відчуттями в зоні грудної клітки. Зазвичай цей синдром проявляється, якщо міжреберні нерви, а саме їхня коренева частина, защемлена, запалена або подразнена.

Буває гостра або хронічна міжреберна невралгія, ефективне лікування яких ви можете отримати в клініці Медеус.

Такий стан не дає можливості людині вести звичний активний спосіб життя. Навіть за найменших рухів, кашлю або активного, глибокого дихання, болі посилюються. Коли людина не рухається, симптоми практично відсутні, на відміну від захворювань серцево-судинної системи, коли болі тривають у стані спокою. Відповідно і лікування при невралгії грудної клітки відрізняється від терапії при серцевих захворюваннях.

Симптоми

Основним симптомом є больовий синдром, але в кожному окремому випадку він проявляється по-різному. Болі можуть бути гострими і прострілювальними або різкими, нападоподібними.

Для пацієнтів головною ознакою ефективності терапії є усунення симптомів захворювання, лікування від міжреберної невралгії також передбачає позбавлення від:

 • раптових, короткочасних, болісних скорочень м'язових тканин; 
 • больових відчуттів під час кашлю, глибокого дихання, різких рухів, ходьби;
 • втрати чутливості в окремих ділянках тіла;
 • почервоніння на деяких ділянках шкіри;
 • глобального поширення больового синдрому на всі ділянки тулуба (що нагадує шлункові кольки);
 • періодичного поколювання або оніміння м'язової тканини;
 • високої температури тіла і надмірного потовиділення.

Внаслідок різних причин хвороби та розташування уражених нервів, больові відчуття можуть різнитися. Міжреберна невралгія праворуч, лікування якої ефективно проводять у нашому центрі, і ліворуч у боці, може також турбувати в районі лопаток, попереку або живота. Симптоми можуть нагадувати гострий апендицит і шлункові кольки.

Незважаючи на схожість симптоматики з іншими захворюваннями, розпізнати, що це міжреберна невралгія, можна за кількома особливостями больових відчуттів, які:

 • турбують протягом тривалого часу;
 • посилюються під час рухів.
Лікування міжреберної невралгії

Причини

Завдяки рецепторам нервові закінчення передають інформацію в мозок. Коли відбувається здавлювання кореневої частини нерва, інформація спотворюється, і людина відчуває біль. У разі стискання м'язами міжреберних нервів біля хребта, виникає міжреберна невралгія, лікувати яку можна по-різному залежно від локалізації болю. 

Причиною можуть стати:

 • проблеми з хребтом: викривлення, грижі, зміщення хребців або інші зміни, що спричиняють компресію нервів;
 • пошкодження хребта та/або ребра;
 • витончення кісток;
 • захворювання різних форм, що провокують запальні процеси м'язової тканини в ділянці нервів;
 • розширення або звуження судин, що живлять нерви;
 • множинний склероз, при якому відбувається руйнування нервів;
 • новоутворення будь-якого типу в міжреберному просторі або біля нього;
 • перебування в незручній статичній позі (защемлення нервів) тощо.

У більшості випадків невралгія в грудній клітці, лікування якої передбачає використання сучасного обладнання та новітніх методик, виникає після сильного спазму однієї групи м'язів.

Залежно від причин буває первинна і вторинна форми захворювання. Перший випадок характеризується пошкодженням або запаленням самого нерва, а другий виникає в разі ускладнень інших захворювань. 

Хвороба може розвинутися через ускладнення після плевриту, імунодефіцитних хвороб, захворювань нирок або шлунково-кишкового тракту. 

Міжреберна невралгія: діагностика в Медеус

Лікування невралгії міжреберних нервів у медичному центрі Медеус передбачає повний курс лікування. Щоб терапія була ефективною, попередньо проводиться комплексна діагностика міжреберної невралгії. Вона проводиться досвідченими фахівцями на сучасному обладнанні із застосуванням новітніх світових методик.

Будь-яка діагностика в нашому центрі починається з візиту до лікаря, під час якого фахівець з'ясує, на що у вас є скарги, яка симптоматика проблеми та ознайомиться з анамнезом. Лікар проведе попередній огляд і проаналізує загальний стан здоров'я. 

Невралгія міжреберного нерва, щоб визначити подальше лікування, потребує правильного визначення причин захворювання. З цією метою в нашому центрі проводиться обстеження за допомогою:

 • Діагностичного комплексу TimeWaver Med, який допомагає отримати всебічну інформацію про ваш організм.
 • Сучасного шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. Діагностується стан центральної нервової системи.
 • Сучасного апарату УЗД. Вивчається точний стан ваших внутрішніх органів. Процедура проводиться лікарем у кабінеті. 
 • Методу ЕКГ. Оцінка роботи серця обов'язкова для виключення діагнозів зі схожими симптомами, наприклад, стенокардії. На відміну від останньої, невралгія міжреберна не викликає порушень серцевого ритму, змін пульсу й артеріального тиску.

Для отримання повної клінічної картини призначається загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами. 

Лікування від міжреберної невралгії

Грудна міжреберна невралгія: лікування в сучасній клініці Медеус

Після ретельної оцінки результатів діагностики, розробляється індивідуальне лікування невралгії міжреберної.

Спираючись на вашу клінічну ситуацію, можуть бути призначені 1-3 курси тривалістю в 10 днів кожен. З метою адаптації лікування до ваших потреб, терміни і призначення визначатимуться з урахуванням ваших індивідуальних потреб і прогресу лікування.

Лікування при міжреберній невралгії в нашому центрі не обходиться без:

 • Використання електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів для регенерації, відновлення, зняття больового синдрому.
 • Застосування пептидної та внутрішньовенної терапій із застосуванням їхніх останніх розробок для швидкої регенерації, детоксикації та відновлення.
 • Генної терапії, включно з клітинною, імуноклітинною та лікуванням стовбуровими клітинами для підтримки та відновлення здорових тканин.
 • Терапії газами, яка полегшує біль і знижує запалення завдяки антиоксидантним властивостям водню і протизапальній дії ксенону.
 • Електро-, магнітно- та УЗ стимуляції для відновлення нервової системи.

Якщо вас турбує міжреберна невралгія під лопаткою, зліва або в іншій ділянці, лікування стане єдиним способом повернутися до нормального, активного життя.

Записуйтеся на консультацію просто зараз, залишивши контактні дані в онлайн формі або зв'язавшись з нами будь-яким іншим доступним способом.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії