Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування цукрового діабету

У нашому медичному центрі ми готові надати підтримку при цукровому діабеті та здійснити комплексне обстеження для виявлення можливих чинників, що впливають на Ваше захворювання. Лікування націлене на Ваші потреби, терміни та план лікування будуть адаптовані до Ваших індивідуальних вимог.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування цукрового діабету в Києві

Цукровий діабет лідирує серед патологій ендокринної системи. Лікування діабету в Києві за допомогою сучасних технологій пропонує клініка Медеус.

Підвищений цукор, діабет: лікування та розвиток

Цукровий діабет - це захворювання, за якого цукор у крові значно підвищується. У нормі організм повинен отримувати глюкозу для вироблення енергії. Потрапляючи в кров, цукор вступає в довгий ланцюг біохімічних реакцій, розщеплюється і клітини отримують енергію. Її ми використовуємо для росту, активності та підтримки сил. Допомагає розщеплювати глюкозу гормон підшлункової залози - інсулін.

Але при цукровому діабеті порушений метаболізм, інсуліну не вистачає і клітини страждають від нестачі енергії. Цукор накопичується в крові, і проявляються неприємні симптоми. У результаті людині необхідне лікування цукрового діабету.

Цукровий діабет: лікування та види

Цукровий діабет буває 2 видів - 1 і 2 типу.

Діабет 1 типу - стан, за якого організм зовсім не виробляє інсулін. Він пов'язаний з генетикою і порушеннями в підшлунковій залозі. Діабет 1 типу проявляється ще в дитинстві й потребує постійних уколів інсуліну. Важливо підтримувати основне лікування цукрового діабету 1 типу для полегшення симптомів захворювання.

Діабет 2 типу розвивається частіше у людей після 50 років. Він пов'язаний із неправильним харчуванням і зайвою вагою. Цукрового діабету 2-го типу можна уникнути, якщо дотримуватися здорового способу життя.

Лікування цукрового діабету

Цукровий діабет: лікування деяких видів

Крім основних форм діабету, існує попередній стан - предіабет. В організмі вже значно підвищений рівень цукру, але ще тримається на межах норми. Якщо не контролювати предіабет і не вжити заходів, розвивається діабет 2 типу. Коли виявлена початкова стадія цукрового діабету, лікування включає дієту, фізичну активність і постійний контроль рівня глюкози в крові. Полегшити стан також допомагають апаратні методики в центрі Медеус.

Існує ще один особливий стан - діабет вагітних. Він проявляється під час виношування дитини. Лікування гестаційного цукрового діабету не потребує застосування інсуліну. Але стан потрібно контролювати, оскільки він небезпечний для плода і може спричинити ускладнення під час пологів.

Цукровий діабет: лікування та симптоми

Якщо розвивається діабет 1 типу, то це відбувається у новонароджених і дітей. Симптоми наростають швидко і потрібне термінове лікування. Перші ознаки діабету 2 типу помітні не відразу, оскільки цукор підвищується поступово. У результаті накопичення глюкози в крові настають такі симптоми:

 • спрага і голод - клітини вимагають споживання цукру, але він не засвоюється;
 • часте сечовипускання - організм намагається позбутися зайвої глюкози і виводить її із сечею;
 • сильна слабкість і втома, брак життєвих сил;
 • різка втрата ваги;
 • затуманений зір і прояви з боку нервової системи;
 • порушення серцевого ритму.

Якщо не проводити лікування цукрового діабету тривалий час, то можуть розвинутися ускладнення. Зір дуже сильно падає, починаються проблеми з нирками. На тілі з'являються виразки та рани, які довго не загоюються. Коли концентрація цукру в крові дуже сильно підвищується, може настати діабетична кома.

Цукровий діабет: лікування та фактори ризику

На діабет 1 типу вплинути практично неможливо, але можна знизити ризик розвитку захворювання 2 типу. Факторами ризику для розвитку ЦД 1 типу є:

 • маса тіла при народженні менше 2,4 кг або більше 4 кг;
 • генетичні порушення;
 • сімейний анамнез, за якого в родині є пацієнти з цукровим діабетом будь-якого типу.

Лікування цукрового діабету 2 типу включає усунення таких чинників як:

 • зайва вага й ожиріння;
 • сидячий спосіб життя;
 • неправильне харчування;
 • гіпертонія;
 • стреси та порушення сну.
 Лікування гестаційного цукрового діабету

Цукровий діабет: діагностика та лікування

Першим кроком до лікування будь-якого захворювання є правильна діагностика. Навіть якщо вам уже поставили діагноз цукровий діабет, лікування призначено, ми пропонуємо пройти повне обстеження організму. Це допомагає точніше визначити клінічну картину, перебіг процесу та супутні ушкодження, до яких призводить діабет.

Діагностика включає:

 1. Огляд і консультацію лікаря з багаторічним досвідом роботи у сфері лікування діабету. Ви можете детально розповісти про ваші симптоми, тривоги та будь-які прояви, які супроводжують захворювання. Лікування діабету призначається з урахуванням усіх аспектів вашого стану.
 2. Обстеження на сучасному комплексі для повної оцінки стану здоров'я. ЦД будь-якого типу завдає удару по внутрішніх органах - серцю, судинах, нирках, нервовій системі. Важливо виявити всі пошкодження перед призначенням терапії.
 3. Аналіз крові загальний і на глюкозу. Лабораторна діагностика дуже важлива при ЦД. Якщо у вас уже є діабет або тільки виявлено підвищення цукру в крові, лікування може трохи відрізнятися. Проводяться також генетичні дослідження крові для визначення нюансів захворювання.
 4. УЗД внутрішніх органів для повної клінічної картини.
 5. ЕКГ для оцінки роботи серця і судин. Електрокардіографія вкрай важлива, оскільки ЦД дуже сильно впливає на роботу міокарда. 
 6. Діагностика стану центральної нервової системи із застосуванням сучасного шолома ЕЕГ з підтримкою штучного інтелекту.

Після постановки й уточнення діагнозу підбирається терапія ЦД.

Лікування при цукровому діабеті в Медеус

У медичному центрі Медеус пропонують інноваційні методи терапії. З їхньою допомогою можна лікувати діабет 1 і 2 типу. Терапія спрямована на полегшення симптомів захворювання, підтримку нервової системи, яка страждає за високого цукру, нормалізацію функцій внутрішніх органів і загального стану пацієнта.

Лікування за діабету включає такі методи:

 1. Електромагнітні хвилі та поля. Це методика, яка діє на організм полями різного спектра. Завдяки їм поліпшується кровообіг і обмінні процеси в тканинах. Клітини більше включаються в метаболізм, що сприяє зниженню інсулінорезистентності. Відбувається поступова регенерація пошкоджених тканин. 
 2. Пептидна та внутрішньовенна терапії. Пептиди - білки, які вбудовуються в клітини організму і замінюють пошкоджений білковий ланцюг. Таким чином клітина самовідновлюється, поліпшується робота внутрішніх органів.
 3. Генна терапія. Цукровий діабет лікувати потрібно комплексно. Генна терапія одна з небагатьох методик, яка діє на пошкоджені гени в разі діабету. Терапія спрямована на модифікацію генів або введення нових генів в організм для регенерації пошкоджених клітин.
 4. Газотерапія за допомогою ксенону та водню спрямована на зменшення наслідків окисного стресу та підтримку нервової системи. Лікувати цукровий діабет потрібно обов'язково з корекцією симптомів з боку нервової системи. Газотерапія знижує біль, дискомфорт, що сприяє поліпшенню загального стану.
 5. Електро-, магніто- та УЗ стимуляція - це додаткові методи для підтримки нервової системи. Вони допомагають знизити неврологічні прояви, які часто супроводжують цукровий діабет.

Лікування ЦД у Медеус підбирається в індивідуальному порядку. Весь курс терапії проходить у клініці під контролем досвідчених професіоналів. Якщо це необхідно, схема терапії коригується залежно від ситуації. Необхідно пройти курс лікування в 10 днів, щоб домогтися позитивного ефекту і поліпшення стану. Курс терапії при діабеті можна повторювати 1-3 рази на рік для профілактики.

Цукровий діабет діагностика

Лікування цукрового діабету: ціна терапії

У центрі Медеус ми застосовуємо інноваційні методи лікування діабету. Це сучасна апаратура, доступна лише в кількох клініках України, препарати з біотехнологічних лабораторій і професійний медичний персонал. У вартість курсу входить консультація і ведення лікаря, препарати та апаратне лікування. Докладніше про те, скільки коштує лікування цукрового діабету, уточнюйте у наших адміністраторів.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії