Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування панічних атак

Медичний центр Medeus Medical Center, діагностуючи у пацієнта синдром панічних атак, пропонує сучасне та ефективне лікування. Лікарі нашого медичного центру проведуть діагностику стану здоров'я і розроблять для Вас індивідуальну схему лікування з урахуванням всіх особливостей вашого організму і патологічного процесу.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Панічні атаки: лікування в Києві

Медичні дані свідчать про те, що до 46% населення планети хоча б раз у житті стикалися з нападом паніки, несподіваної тривоги або страху. В умовах, коли стрес оточує нас постійно, панічна атака (ПА) - не новина. Медичний центр Medeus Medical Center, діагностуючи у пацієнта синдром панічних атак, пропонує сучасне та ефективне лікування. У нашій клініці використовують інноваційні розробки у сфері медицини, клітинної терапії та нейростимуляції для відновлення роботи нервової системи та головного мозку.

Лікування панічних атак

Що таке панічна атака

Панічна атака - це раптове відчуття тривоги, страху або смерті, що охоплює швидко і виникає на тлі різних чинників. Панічна атака може проявлятися через низку причин:

  • Порушення психіки.
  • Гормональні перебудови - вагітність, клімакс, післяпологовий період, лактація, підлітковий вік.
  • Депресивні розлади.
  • Сильний стрес або емоційне потрясіння.
  • Проблеми з ендокринною системою - гіпотиреоз, цукровий діабет.
  • Серцево-судинні патології - ішемія, гіпертонія, ВСД.

До кінця природа виникнення ПА не вивчена.

Панічні атаки: діагностика та симптоми

Коли виникають напади панічної атаки, лікування призначає лікар. Але при цьому йому важливо знати, що в пацієнта саме ПА, а не інші розлади нервової системи. Вона описується таким чином:

  • Раптово людину охоплює сильний страх або паніка. Часто це спостерігається, якщо хворий перебуває в натовпі, в замкнутому просторі або просто в незвичній обстановці.
  • Страх і паніка стрімко наростають, уже через 7-10 хвилин вони досягають піку, і людина практично не контролює напад. 

Діагностика панічних атак базується на наявності більш як 4 із перелічених симптомів:

  1. Порушення ритму серця - воно ніби вискакує з грудей, тріпоче. Але іноді може виникнути відчуття завмирання серця.
  2. На лобі та під пахвами виступає піт. Людина буквально стає мокрою, навіть якщо у звичайному житті її потовиділення в межах норми.
  3. Додається тремтіння в тілі та тремор.
  4. Стає важко дихати, є відчуття задухи або нестачі кисню.
  5. Горло здавлене.
  6. У грудній клітці з'являється сильний біль.
  7. Нудить і болить живіт, навіть може бути блювота.
  8. Людину охоплює страх - вона боїться смерті, втрати контролю над собою, їй здається, що вона божеволіє.
  9. Паморочиться голова і людина губиться в просторі, може втратити свідомість.
  10. У тілі виникає жар або холод.
  11. Кінцівки німіють або в них виникає поколювання.
  12. Хворий не реагує на навколишній світ, стає відстороненим, розсіяним, не розуміє сам себе.

Також можуть виникати нічні панічні атаки. Людина прокидається серед ночі, не може заснути, тут же її охоплює терага, кидає в піт. У голову приходять тривожні думки про смерть, страх. Денні та нічні панічні атаки передбачають однакове лікування. Оскільки пов'язані вони з одним і тим самим механізмом виникнення.

Синдром панічних атак

Чи потрібно лікувати панічні атаки

Купірування панічних атак під час нападу обов'язкове. Цього може навчитися сам пацієнт. Але ще важливіша глибока терапія. Якщо не лікувати панічні атаки, то вони проявляються все частіше і частіше, можуть тривати все життя. Вони значно позначаються на здоров'ї пацієнта:

  • Підривають нервову систему, руйнують нейронні зв'язки.
  • Погіршують якість життя: людина постійно чекає на ПА. Через це вона може не виходити в соціум, не спілкуватися.
  • У деяких випадках поступово виникають психологічні та психічні розлади.
  • Виникає втрата апетиту, що може призвести до виснаження або анорексії.

Лікування панічних атак у клініці Medeus Medical Center

Лікарі медичного центру Медеус проводять діагностику панічних атак і загального стану здоров'я. Потім розроблять індивідуальну схему лікування з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта і складності патологічного процесу.

Коли наші лікарі стикаються з діагнозом панічна атака, лікування підбирається комплексно. Воно включає опрацювання проблеми на всіх рівнях ураження організму. Для лікування ПА використовуються новації медицини:

  1. Фізіотерапевтичне лікування. На цьому етапі задіяна сучасна апаратура для електростимуляції мозку. Фізіотерапія передбачає лікування панічної атаки за допомогою магнітної терапії, електромагнітних полів і хвиль, нейротрофічної та неопластичної терапії. Ці розробки допомагають відновити нервову систему і поліпшити її роботу.
  2. Крапельниці із застосуванням препаратів для регенерації клітин і ліквідації наслідків окисного стресу. Вони часто застосовуються під час відновлювальної терапії посттравматичного стресу. Адже саме на тлі цього явища можуть виникати тривоги, страхи та панічні розлади.
  3. Купірування панічних атак за рахунок газотерапії. Цей етап включає ксенотерапію і водородотерапію. Інгаляції водню ліквідують побічні продукти окисного стресу. Ці метаболіти руйнують клітини головного мозку, тому їх потрібно позбуватися. Ксенон пригнічує гіперактивацію нейронів, а в поєднанні з сухим флоатингом дає змогу досягти глибокої релаксації організму.
  4. Пептидна терапія. Коли у пацієнта виникають тривоги, панічні атаки, страхи, лікування також має включати відновлення організму на клітинному рівні. Для цього застосовуються спеціальні пептидні препарати. Вони дають змогу заміщати пошкоджені ланцюжки ДНК, тим самим вмикаючи відновлювальний потенціал нервової системи і всього тіла загалом.
  5. Генна терапія (клітинна, імуноклітинна терапія, лікування стовбуровими клітинами). Ці сучасні підходи дають змогу поліпшити стан усього організму та відновити нейронні зв'язки.

У клініці Medeus Medical Center зібрано найкраще обладнання для лікування панічних розладів. Після курсу терапії ви зможете забути про цю проблему на довгі роки.

Для того щоб перемогти панічну атаку, лікування має проходити 10 днів безпосередньо в клініці під контролем досвідчених лікарів. Після цього пацієнт вирушає додому, але ще продовжує приймати спальні препарати протягом 1-3 місяців. Курс лікування залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Купірування панічних атак

Лікування панічних атак у Києві: ціна

Вартість на лікування панічних атак у Києві потрібно уточнювати індивідуально. У медичному центрі Medeus Medical Center діагностика та лікування ПА відбуваються із застосуванням інноваційних методів. 

Ціна на лікування панічних розладів залежить від курсу терапії, яку визначає лікар у кожному конкретному випадку.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами клініки Медеус і записуйтеся на консультацію до лікаря.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії