Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Ревматоїдний артрит

У нашому медичному центрі ми готові допомогти Вам подолати ревматоїдний артрит, усунути симптоми та ліквідувати причину патології, а також забезпечити повну реабілітацію з використанням інноваційних технологій і методик.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування ревматоїдного артриту в клініці Медеус

Коли пацієнт звертається зі скаргами на больові відчуття в суглобах, утрудненість у рухах, набряки пальців кінцівок тощо, найімовірніше, йому потрібне лікування ревматоїдного артриту. На сьогодні ця патологія вразила вже понад 1% населення планети, і кількість хворих неухильно зростає.

Захворювання призводить не тільки до руйнування суглобів, втрати працездатності, а й до проблем з іншими органами. Впоратися з цією патологією можна, пройшовши комплексну терапію із застосуванням сучасних методик. А впливаючи на ранній ревматоїдний артрит, лікування призводить до повернення до повноцінного життя.

Лікарі Medeus Medical Center готові допомогти вам подолати цю проблему, усунути симптоми та ліквідувати причину патології, а також забезпечити повну реабілітацію.

Ревматоїдний артрит лікування

Що таке ревматоїдний артрит: лікування, симптоми, причини

Ревматоїдним артритом називають хронічне запальне захворювання суглобів з аутоімунною природою. Імунна система людини "атакує" сполучні тканини переважно невеликих хрящів, що призводить до їхнього руйнування та початку аутоімунного запального процесу.

Лікування ревматоїдного артриту колінного суглоба, тазостегнового та інших великих зчленувань потрібне набагато рідше, ніж комплексна терапія для відновлення хрящових тканин на пальцях рук і ніг.

Незважаючи на те, що ця патологія частіше вражає доросле населення, дітям до 16 років може знадобитися лікування ювенільного ревматоїдного артриту.

Причини розвитку

Етіологію захворювання до кінця не вивчено, але виділяють 3 чинники, через які вам може знадобитися лікування загострення ревматоїдного артриту: 

 • спадкова схильність;
 • збій імунної системи;
 • наявність інфекцій в організмі.

Тригером для початку патології можуть стати одразу два з перерахованих вище чинники.

Ревматоїдний артрит у дорослих частіше виникає серед курців. Крім того, нікотин посилює симптоматику захворювання. Також причиною може стати сильний стрес.

Симптоми 

Хронічний ревматоїдний артрит, лікування якого потребує медикаментозного й апаратного впливу, проявляється низкою симптомів:

 • Тривалим больовим синдромом у суглобах і м'язах. Також присутній незначний біль після сну.
 • Скутістю в тілі. Вранці рухові функції можуть відновлюватися до кількох годин. 
 • Набряком і припухлістю суглобів.
 • Підвищеною температурою тіла - 38-39 °C.
 • Збільшенням лімфовузлів.

Лікування загострення ревматоїдного артриту необхідне не тільки для відновлення і підтримки функцій суглобів, а й для захисту інших органів. Захворювання у важких формах вражає очі, легені, нирки, серце тощо.

Лікувати ревматоїдний артрит

Лікування артриту ревматоїдного: стадії захворювання

Залежно від тривалості захворювання ревматоїдний артрит має 4 стадії, лікування яких може сильно відрізнятися:

 • Ранню (початкову) діагностують у перші півроку після початку патології. Для пацієнта протікає практично непомітно. Спостерігаються незначні болі та набряки тканин у зоні уражених суглобів.
 • Прогресуючу можна спостерігати від 6 місяців до півроку. Лікування ревматоїдного артриту 2 ступеня може сприяти не тільки зменшенню больових відчуттів, а й підтримці, збереженню здорових тканин суглоба. 
 • Завершальний, за якого порушується функціональність суглобів, як правило, спостерігають до 2 років від початку захворювання. Лікування серопозитивного і серонегативного ревматоїдного артриту на цій стадії ускладнене через сильну деформацію суглоба.
 • Термінальну стадію діагностують на 3 році захворювання. Відбувається необоротна деформація суглоба. 

Ревматоїдний артрит: діагностика в Medeus Medical Center 

Перед тим як лікувати ревматоїдний артрит, необхідно пройти повне обстеження організму. Комплексна діагностика включає інноваційні апаратні методики та стандартні загальноприйняті дослідження.

Проводиться первинний огляд фахівцем. Лікар під час бесіди вислухає ваші скарги і проаналізує стан здоров'я.

Щоб точно визначити ревматоїдний або ревматичний артрит, діагностика в нашому центрі включає такі методи:

 • Обстеження на новітньому діагностичному комплексі Timewaver Med, що дає змогу отримати всебічну інформацію про ваш організм. Ревматоїдний артрит, початкова стадія якого може протікати непомітно, буде виявлений завдяки точній і великій базі даних. 
 • Діагностика стану центральної нервової системи із застосуванням сучасного шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. Аналоги такого обладнання в Україні відсутні.
 • Для визначення стану внутрішніх органів, на які міг негативно вплинути гострий ревматоїдний артрит, у кабінеті лікаря проводиться УЗД-діагностика
 • Щоб унеможливити ускладнення для серцево-судинної системи та оцінити її роботу загалом, проводиться ЕКГ.
 • Загальний розгорнутий аналіз крові на автоматичному гематологічному аналізаторі. Протягом 1 хвилини оцінюються 20 параметрів крові.

Лікування задавненого ревматоїдного артриту та його наслідків може потребувати проведення додаткових діагностичних досліджень. У нашому центрі лабораторним методом досліджуються генетика, метаболізм речовин, мікробіом, а також проводять онкоскринінг і оцінку функціонування нервової та імунної систем. 

Гострий ревматоїдний артрит лікування

Medeus клініка - лікування ревматоїдного артриту  

Фахівці нашої клініки прагнуть адаптувати лікування під ваші потреби, тому терміни і призначення визначаються на основі оцінки результатів діагностики з урахуванням ваших індивідуальних побажань, особливостей організму і прогресу терапії. 

Лікування при ревматоїдному артриті в центрі Медеус проводиться курсами по 10 днів. Залежно від особливостей вашої клінічної ситуації можуть рекомендуватися 1-3 курси. 

План лікування включатиме: 

 • Стимуляцію клітинного метаболізму та імунної системи за допомогою електромагнітних полів і хвиль широкого спектра. Ревматоїдний артрит і його лікування таким методом спрямоване на зменшення запалення і полегшення симптомів захворювання, а також поліпшення функціональності суглобів.
 • Застосування пептидної та внутрішньовенної терапій, які спрямовані на зниження запалення, полегшення больових відчуттів і поліпшення функціональності суглобів. Це лікування ревматоїдного артриту в Києві активує регенерацію тканин і зміцнить імунну систему, що сприяє зниженню запальних процесів і покращує якість життя пацієнта.
 • Терапію газами (ксенон, водень). Лікування ревматоїдного артриту пальців рук чи інших видів із застосуванням ксенону і водню допомагає знизити запалення і полегшити симптоми. Гази мають протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити запальний процес у суглобах і полегшити біль.
 • Генну терапію, включаючи клітинну, імуноклітинну та лікування стовбуровими клітинами. Таке лікування від ревматоїдного артриту допомагає в підтримці та відновленні здорових тканин.
 • Відновлення нервової системи з використанням електро-, магнітно- та УЗ стимуляції.

Якщо у вас ревматоїдний артрит, вартість лікування в нашому центрі можна дізнатися, записавшись на консультацію. Зробити це можна за телефоном або заповнивши спеціальну онлайн форму.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії