Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування гіпертиреозу

Клініка виділяється спеціалізованим комплексним підходом до діагностики та інноваційних методів лікування гіпертиреозу. Команда досвідчених лікарів проведе повну перевірку вашого стану і розробить унікальну програму лікування.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування гіпертиреозу в жінок і чоловіків у Києві

Гіпертиреоз - збій роботи щитоподібної залози, який проявляється накопиченням її гормонів і неприємними симптомами. Якщо виявлено діагноз гіпертиреоз щитоподібної залози, лікування потрібно призначати терміново, оскільки без терапії виникають важкі ускладнення для всього організму

Гіпертиреоз: лікування та причини

Гіпертиреоз - це патологія щитоподібної залози, за якої в крові різко підвищується рівень тиреоїдних гормонів. При цьому гіпофіз виробляє мало гормону ТТГ. У результаті порушується обмін речовин, оскільки гормон щитоподібної залози бере активну участь у всіх внутрішніх процесах. Накопичення гормонів Т3 і Т4 призводить до гіпертиреозу і впливає на серце, судини, шлунок, нервову і репродуктивну систему.

Якщо уражена щитоподібна залоза і діагностовано гіпертиреоз, лікування призначається паралельно з корекцією основних причин хвороби. До них належать:

 • дифузний токсичний зоб;
 • аутоімунні патології;
 • захворювання гіпофіза;
 • тривалі стреси та інфекції.

Часто захворювання передається у спадок через збій у генетичному апараті.

Лікування гіпертиреозу

Лікування гіпертиреозу та його симптоми

Лікування гіпертиреозу завжди супроводжується виникненням неприємних симптомів.  Залежно від тяжкості процесу, вони можуть відрізнятися і виражатися по-різному. До основних ознак накопичення гормонів в організмі належать:

 • аритмія і тахікардія, пульс дуже частий;
 • сильна пітливість, особливо вночі;
 • різка втрата ваги (від 5 кг);
 • тремтіння і тремор;
 • сильна тривога і безсоння, агресія;
 • опуклість очей;
 • часті позиви в туалет;
 • біль у ділянці шиї - у місці розташування щитоподібної залози.

Лікування гіпертиреозу в жінок часто починається після обстеження репродуктивної системи. Вони приходять до лікаря, коли відсутня менструація, не виходить завагітніти. На тлі гормонального збою виникає також остеопороз.

Під час лікування субклінічного гіпертиреозу явних ознак може не бути. Але підвищується рівень цукру в крові й аналіз показує високий вміст тиреотропних гормонів за низького рівня ТТГ.

Лікування гіпертиреозу в чоловіків

Гіпертиреоз: лікування та діагностика

В основі нашого підходу лежить комплексна діагностика, яка дає змогу обстежити весь організм і виявити всі нюанси захворювання. Щоб встановити та дослідити гіпертиреоз, діагностика охоплює такі етапи:

 1. Первинний огляд і детальний діалог з фахівцем. 
 2. Діагностичний комплекс Timewaver Med. Цей комплекс являє собою сучасний пристрій для всебічного обстеження та аналізу організму пацієнта. З його допомогою можна отримати додаткові дані про поточний стан здоров'я.
 3. Шолом ЕЕГ з підтримкою штучного інтелекту. Допомагає оцінити стан нервової системи та виявити можливі патології, пов'язані з гіпертиреозом.
 4. УЗД органів. Коли визначають гіпертиреоз у жінок, лікування супроводжується підтримкою репродуктивної системи. Тому необхідно дослідити стан органів малого таза, печінки, нирок.
 5. ЕКГ (електрокардіографія). Є важливим методом для оцінки роботи серця і виявлення можливих аномалій, що особливо важливо в разі гіпертиреозу, оскільки цей стан може вплинути на серцеву діяльність.
 6. Аналіз крові з додатковими параметрами дає повну картину здоров'я пацієнта, включно з рівнем гормонів щитоподібної залози та іншими важливими параметрами.

Коли поставлено діагноз гіпертиреоз щитовидки, лікування призначають в індивідуальному порядку. Отримані дані аналізує досвідчений фахівець. Після цього проводиться поглиблена консультація, в рамках якої розробляється індивідуальний план терапії.

Гіпертиреоз у чоловіків лікування

Лікування гіпертиреозу щитоподібної залози

Лікування гіпертиреозу в Києві пропонує центр Медеус. Наша клініка виділяється спеціалізованим комплексним підходом до діагностики та інноваційними методами терапії. Команда досвідчених лікарів розробляє унікальну програму терапії, враховуючи особливості вашого організму і характер захворювання. Лікування при гіпертиреозі включає такі етапи:

 1. Електромагнітні хвилі та електромагнітні поля. Впливають на функцію щитоподібної залози та допомагають у нормалізації її активності, підтримують нормальний рівень гормонів. Сприяє поліпшенню кровообігу та регенерації пошкодженої залози. 
 2. Пептидна терапія. Пептиди чинять регулювальний вплив на функцію щитоподібної залози, сприяючи нормалізації рівня гормонів і поліпшенню загального стану організму в разі гіпертиреозу. 
 3. Біорегуляторна терапія. Позитивно діє на рівень гормонів. Добре показує себе, якщо є субклінічний гіпертиреоз, лікування якого не потребує приймання сильнодіючих препаратів.
 4. Клітинна та імуноклітинна терапія, а також використання стовбурових клітин. Ці методи спрямовані на зміцнення імунної системи та регенерацію тканин.
 5. Терапія газами (водень, ксенон). Чинять протизапальну і заспокійливу дію на організм.
 6. Відновлення нервової системи через електро-, магніто- та УЗ стимуляцію. Лікування гіпертиреозу в чоловіків і жінок супроводжують підтримкою нервової системи. Адже вона може значно постраждати від дисбалансу гормонів.

Тривалість курсу лікування гіпертиреозу в центрі Медеус зазвичай становить 10 днів. У більшості випадків рекомендується пройти від 1 до 3 курсів залежно від особливостей клінічної ситуації.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії