Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Повна діагностика організму

Діагностика в нашому центрі посідає основоположну роль. Виявлення причини та причинно-наслідкового зв'язку дає можливість вчасно запобігти розвитку хвороби, перемогти хворобу за її наявності. Ми проводимо комплексну діагностику всього організму із застосуванням як інноваційних апаратних методик так і стандартних досліджень.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Повне медичне обстеження - Чек ап у Києві в Медеус

У житті кожної людини щодня відбувається безліч подій. На роботу і навчання, побутові проблеми і короткі моменти відпочинку йде багато сил, енергії та часу. У такому ритмі дуже важливо не забути про власне здоров'я. 

На жаль, багато хвороб можуть протікати безсимптомно, але виявивши на ранніх стадіях, їх можна попередити. Безліч пацієнтів із цукровим діабетом, гіпертонією, інфарктом міокарда та іншими поширеними захворюваннями звертаються по допомогу до кваліфікованих спеціалістів, коли хвороба вже перейшла в запущену стадію. 

Вчасно проведене комплексне обстеження (Check up) організму допоможе не тільки виявити, а й запобігти хворобі або схильності до неї. Під час діагностики буде видно зміни в організмі, приховані проблеми та схильності до захворювань. Такі "перевірки" здоров'я рекомендується проходити щорічно, починаючи з 18 років.

Чекап організму

Що включає медичне обстеження всього організму

Medeus Medical Center подарує здоров'я і довголіття кожній людині, використовуючи новітні технології світу, аналогів яким немає в Україні. Щоб виявити причини, запобігти розвитку та перемогти захворювання, ми пропонуємо вам пройти Check up всього організму. Для перевірки використовуються як стандартні дослідження, так і інноваційні апаратні методики.

До комплексної програми заходів входять:

 1. Первинна консультація фахівця - огляд, опитування, розбір скарг.
 2. Апаратні дослідження різних систем і органів.
 3. Лабораторні аналізи.

Комплексне обстеження організму в Києві в Medeus закінчується оцінкою параметрів дослідження, проведенням докладної консультації та призначенням лікування за результатами обстеження.

Діагностика всього організму в Києві: спілкування з фахівцем

Сьогодні, щоб пройти повний медогляд для навчального закладу або роботи, можна просто прийти до медустанови і взяти відповідний бланк, на якому заздалегідь перераховані кабінети для проходження. З діагностикою організму складніше.

Чек ап обстеження організму починається з консультації у фахівця, який проведе первинне опитування, призначить стандартні діагностичні заходи і, за необхідності, доповнить їх.

Під час консультації пацієнт описує:

 • Причина звернення. Комплексний огляд організму може мати профілактичний характер або бути викликаний появою якихось симптомів.
 • Симптоми. Можуть бути як хронічні, так і нові, або ті, що знову з'явилися. 
 • Індивідуальні особливості організму - спадкові захворювання, харчові непереносимості, перенесені операції тощо.
 • Спосіб життя - харчові звички, особливості режиму дня тощо.

Також важливо перерахувати всі лікарські препарати, які приймали нещодавно або які призначено на цей момент. Рекомендується взяти з собою на консультацію останні результати аналізів.

Апаратна діагностика всіх органів і систем у Medeus

Для надання вам послуг найвищої якості, ми використовуємо передові технологічні засоби, які систематично оновлюємо та вдосконалюємо відповідно до світових інновацій.

Розглянемо докладніше, що входить в апаратний Check up організму.

Комплексне обстеження організму

Діагностичний комплекс TimeWaver Med та його можливості

Щоб визначити проблеми до клінічної стадії хвороби, ми використовуємо апарат нового покоління - TimeWaver Med. Цей сучасний діагностичний комплекс дає змогу досліджувати понад 50 параметрів одночасно всього за 30 хвилин.

Повний чекап організму за допомогою TimeWaver Med передбачає дослідження глибоких зв'язків між роботою окремих органів, а також їхню функціональну узгодженість (когерентність).

Завдяки TimeWaver Med можна оцінити:

 • Імунну та нервову системи. 
 • Органи шлунково-кишкового тракту, дихання, сечостатевої та серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату, а також їхні взаємозв'язки. Під час діагностики визначається дефіцит амінокислот, вітамінів і мінералів.
 • Наявність збою в гормональній системі.
 • Алергії та харчові непереносимості, наявність патогенної мікрофлори. 

Діагностика всього тіла на системі TimeWaver Med передбачає дослідження не тільки стану всіх органів, а й клітин (зокрема ДНК), а також їхнього функціонування. Метод дає змогу виявити як наявні, так і передбачувані захворювання.

Шолом ЕЕГ iSyncWave для вивчення стану центральної нервової системи

Шолом ЕЕГ iSyncWave із застосуванням штучного інтелекту (AI-EEG) - корейське інноваційне медичне обладнання. Шолом, який використовує наша клініка, виводить обстеження організму на новий, якісний рівень. Він дає змогу визначити електричну активність мозку, а штучний інтелект допомагає в аналізі отриманих результатів.

Конструктивно шолом складається з електродів і мікропроцесора. Перші прикріплюються безпосередньо до голови пацієнта для збору даних, які збираються в мікропроцесорі та надсилаються в хмарний сервер. 

Штучний інтелект здатен виявити такі патології мозку: 

За допомогою шолома ЕЕГ iSyncWave можна відстежувати стан мозку пацієнта в реальному часі, що відкриває додаткові можливості під час лікування важких неврологічних станів.

Перевірка всього організму: УЗД органів та ЕКГ

У повний Чек ап здоров'я обов'язково входять ультразвукові дослідження органів різних систем

. Для їх проведення в нашому центрі використовується передове обладнання - Butterfly Network INC і Butterfly iQ+ Ulstrasound.

Обов'язковій перевірці підлягають:

 • щитоподібна залоза;
 • органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка);
 • нирки;
 • органи малого таза (сечовий міхур, пряма кишка, жіночі та чоловічі статеві органи).

Зауважимо, щоб правильно пройти обстеження всього організму в Києві, пацієнт має заздалегідь уточнити в лікаря заходи підготовки до різних видів досліджень. Наприклад, УЗД черевної порожнини та шлунка проводиться виключно натщесерце. 

Перевірка органів у нашому центрі в обов'язковому порядку передбачає проведення ЕКГ. Ми пропонуємо перевірити весь організм, і серце зокрема, із застосуванням сучасного обладнання (Alivecor, INC. Kardimobile 6L mobile electrocardiogram, number AC-019) в умовах комфортного кабінету без застосування присосок і гелю.

ЕКГ дає змогу перевірити правильність роботи серця. Активне, уповільнене або нестабільне серцебиття може свідчити про неправильну роботу вашого серцевого м'яза. Повніше обстежити організм і призначити додаткові види дослідження серця фахівець може, аналізуючи отриману електрокардіограму.

Діагностика всього організму

Повна перевірка здоров'я: лабораторний метод дослідження крові 

Для повної картини стану внутрішніх органів, систем і їхньої взаємодії, проводяться лабораторні дослідження. 

Медичний Чек ап у Медеус передбачає проведення загального розгорнутого аналізу крові, під час якого будуть оцінені 20 параметрів із диференціюванням лейкоцитів. Дослідження проводиться на сучасному автоматичному гематологічному аналізаторі - MicroCC-20Plus, HTI, США. Передові лабораторні технології та реагенти допоможуть вам отримати результат уже через 1 хвилину. 

Повне комплексне обстеження організму за допомогою розширеного аналізу допоможе фахівцям глибше оцінити роботу органів і діагностувати гострі та хронічні захворювання. Також стане доступною інформація про метаболізм нутрієнтів, гормонального фону та наявність харчових непереносимостей і алергій. Дослідження сприяє виявленню можливих онкозахворювань на ранніх стадіях.

Ціна повного обстеження організму може залежати від безлічі чинників, зокрема повноти лабораторних досліджень. Фахівці Медеус на основі отриманих результатів можуть проаналізувати ваші:

 • Шлунково-кишковий тракт: фракції білірубіну, ферменти АЛАТ, АСАТ, ГГТ, ЛФ, виявлену патогенну мікрофлору.
 • Серцево-судинну систему: скринінг маркерів ревматичних хвороб, ревмопроби, маркери ішемії міокарда, ліпідограму, коагулограму.
 • Дихальну систему: маркери алергічних станів і запалень, патогенну мікрофлору.
 • Сечовидільну систему: сечовину, креатинін, загальний білок, альбумін, глобулін, патогенну мікрофлору.
 • Урологію та гінекологію: гормони, наявність патогенної мікрофлори.
 • Ендокринну систему: гормональний скринінг, оцінку вуглеводного та ліпідного обмінів.
 • Нервову систему (нейромедіатори).
 • Метаболізм кістковий і речовин: мікроелементів, вітамінів, скринінг амінокислот.
 • Онкомаркери.
 • Скринінг вірусних, бактеріальних і грибкових мікроорганізмів.
 • Скринінг глистових інвазій.
 • Повне обстеження організму в Києві передбачає докладне вивчення стану вашої імунної системи. Досліджуються такі показники: T-лімфоцити (CD3+.cd19-), Т-хелпери/Т-індуктори (CD4+, CD8-), Т-супресори/Т-цитокілери (CD4-, CD8+), імунорегуляторний індекс (CD4+, CD8-/CD4-, CD8+), загальний лейкоцитарний антиген (ЗЛА, CD45) і багато інших.

Повна медична діагностика: генетичний скринінг

У центрі Медеус комплексний Чек ап організму доповнено генетичним тестом. Завдяки тесту аналізуються гени, відповідальні за здоров'я, довголіття, ризики і наявність захворювань, онкології, а також особливості харчування і допустимих фізичних навантажень.

Аналіз розкриває ймовірність генетичного ризику розвитку та захворювань у:

 • серцево-судинній системі (АСЕ, NOS3, AGT, PON1, IL10, IL4, MTHFR, SERPINE1, ITGA2, ITGB3, F2, F5, F7, FGB);
 • шлунково-кишковому тракті: NOD2 2 поліморфізми, UGT1A1 (ТА)5/6/(ТА)⅞, LCT 2 поліморфізми (C-13910T, G-22018A, HLA DQ2/DQ8, PRSS1);
 • крові: L611V і V617F гена JAK2;
 • дихальній системі: SOD1, SOD2, CAT2, GSTP1 2 поліморфізми, NAT2 4 поліморфізми;
 • сечостатевій системі: BRCA1 5 поліморфізмів, BRCA2 1 поліморфізм, BRCA1 3 поліморфізми, BRCA2 1 поліморфізм, AZFa, AZFb і AZFc;
 • ендокринній системі: PPARG, PPARGC1B, FTO, PPARG, IL6, LEPR, APOC3, APOE, PON1, APOC3;
 • нервовій системі: АРОЕ Е2/Е3/Е4, HTR2A, DBH, GJB2;
 • опорно-руховому апараті: LCT, VDR;
 • шкірі: FLG R501X, FLG 2282delCAGT, COL1A1;

Також проводяться:

 • Генетичний скринінг на схильність до онкологічних захворювань (ТP53 2 поліморфізми, BRCA1, ATM).
 • Вимірювання довжини теломер.
 • Виявлення порушень метаболізму речовин, детоксикації та непереносимості (LCT 2 поліморфізми (C-13910T, G-22018A, HLA DQ2/DQ8, VDR 2 поліморфізми, CYP1A2*1F, CYP1A1*2C, CYP2C19*2, CYP2C19*3, CYP2C9*2, CYP2C9*3, CYP2E1 RsaI/PstI (c1/c2), CYP3A5*3, CYP3A4*1A/1B, GSTP1 2 поліморфізми, NAT2 4 поліморфізми, SOD1, SOD2).

Для вас буде складено індивідуальний генетичний паспорт харчування (FABP2, PPARG, ADRB2 2 поліморфізми, ADRB3, LCT, MTHFR, CYP1A2, VDR, IL6, SOD2), що допоможе в майбутньому вживати тільки корисну саме для вас їжу.

Скільки коштує повна діагностика організму в медичному центрі Медеус

Повна діагностика організму в Києві допоможе дослідити роботу всіх органів і систем, заздалегідь виявити можливі захворювання і запобігти їм, розпізнати схильності організму і перешкодити небажаним утворенням. Завдяки своєчасному діагностуванню можна знизити ризик майбутньої інвалідності. 

На кінцеву вартість повного медичного обстеження можуть впливати різні чинники. Так, наприклад, до основного Чекапу за призначенням лікаря або бажанням клієнта можна додати розширений біохімічний аналіз крові або генетичний скринінг. Також можна замовити повний скринінг.

На повне обстеження організму ціни також можуть бути зумовлені застосуванням інноваційного обладнання.

Пам'ятайте, що на повний Чек ап організму в Києві ціна завжди буде нижчою, ніж на непередбачене лікування.

За умови своєчасного контролю за своїм організмом у вас не тільки покращиться здоров'я на багато років, а й підвищиться якість життя загалом. 

Якщо у вас ще залишилися питання про те, як пройти комплексне обстеження, звертайтеся до нас будь-яким зручним способом. Наші фахівці завжди раді допомогти із записом і відповісти на ваші запитання.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії