Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Лікування панкреатиту Лікування панкреатиту

Комплексне омолодження

Представляємо своїм пацієнтам комплексні програми омолодження, які використовують інновації медицини, генетики та біотехнології у сфері здоров'я. Багато технологій омолодження є новими для України і надаються тільки в Medeus Medical Center. З їхньою допомогою пацієнти покращують якість життя, залишаються здоровими та активними довгі роки.

Комплексне омолодження організму

Час - безцінний ресурс. Уже не одне покоління вчених б'ється над проблемою старіння організму, намагаючись подарувати довголіття і здоров'я людству. Медичний центр Medeus Medical Center зібрав інноваційні методики, розробки світової наукової спільноти з доказовою базою. І сьогодні ми представляємо своїм пацієнтам комплексні програми омолодження.

комплексне омолодження

Комплексне омолодження в Medeus Medical Center: основні принципи

Сучасна косметологія здатна вдосконалити зовнішній вигляд і подарувати людині красиву шкіру, підтягнутість тіла, позбавлення зморшок. Але це лише картинка. Щоб дійсно боротися зі старінням, необхідно діяти на причину - в'янення і відмирання клітин.

Комплексне омолодження в Medeus Medical Center - це не косметологічні процедури, а програми, які використовують інновації медицини, генетики та біотехнології у сфері здоров'я. Ми пропонуємо пацієнтам:

 • 5 напрямків комплексного омолодження організму.
 • Ефективні методики наномедицини з доказовою базою.
 • Індивідуальний підхід до пацієнта з урахуванням його віку, способу життя і наявності хронічних захворювань.
 • Комплексні процедури омолодження без побічних ефектів.
 • Тільки сучасне обладнання та препарати.

Багато технологій омолодження є новими для України і надаються тільки в Medeus Medical Center. З їхньою допомогою пацієнти покращують якість життя, залишаються здоровими й активними довгі роки.

Комплексні процедури омолодження

Комплексне омолодження: напрямки

Комплексні програми омолодження включають такі 5 напрямків.

Апаратна терапія 

У медичному центрі доступне комплексне омолодження за допомогою таких методик:

 • Нейростимуляція глибоких відділів головного мозку. Вплив електроімпульсу на певну зону мозку, що дає змогу лікувати неврологічні розлади. 
 • Наносекундне імпульсне електричне поле. Вплив електричного поля на клітинні мембрани та внутрішні структури клітини для нормалізації їхньої життєдіяльності. Наразі цей напрямок вивчається як перспектива лікування онкологічних захворювань.
 • Обертове магнітне поле (RMF). Процедура комплексного омолодження, яка сприяє нормалізації метаболізму, стимулює природні процеси відновлення навіть у найглибших тканинах організму.
 • Імпульсне електромагнітне поле (PEMF). Чудова процедура для зниження запального процесу в організмі. Крім цього має ранозагоювальний ефект і прискорює поділ клітин, тому застосовується в системі комплексного омолодження.
 • Терапевтична система Time Waver Frequency. Покращує живлення кожної окремої клітини, знижуючи процес старіння.
 • Фотобіомодуляція (PBM). Стимулює процеси загоєння, а також застосовується в разі аутоімунних захворювань, які завдають організму непоправної шкоди і прискорюють старіння.

Комплексне омолодження організму за допомогою біотехнологій 

Це програми з використанням інноваційних препаратів. До методів біотехнологій належать:

 • Пептидна терапія. Потужна методика Anti Age із застосуванням пептидів. Потрапляючи в організм, вони відновлюють білкові ланцюги на рівні ДНК, перешкоджаючи передчасному старінню і відмиранню клітин. Пептидну терапію застосовують для комплексного омолодження і поліпшення ефекту лікування різних патологій.
 • Біорегуляторна терапія. Внутрішньовенна терапія препаратами з біорегуляційними властивостями. Ці унікальні речовини сприяють швидкому відновленню клітин, регенерації шкіри, виведенню токсинів і шлаків. Крім програм комплексного омолодження, біорегуляторну терапію використовують для лікування спектра захворювань.

Комплексне омолодження організму за допомогою методів генної інженерії 

Цей напрям включає клітинну, імунну терапію, а також терапію стовбуровими клітинами. Комплексні процедури омолодження з використанням унікальних клітин в Україні представлені тільки в декількох центрах. 

Medeus Medical Center співпрацює з сучасними біотехнологічними лабораторіями, щоб надати пацієнтам тільки найкращі очищені клітинні препарати. За допомогою технологій генної інженерії домагаються комплексного омолодження організму на рівні ДНК.

Комплексні програми омолодження

Терапія газами 

Включає ксенотерапію і водневу терапію. Комплексне омолодження досягається за допомогою позитивного впливу газів на клітини організму. Так, водень здатний нейтралізувати вільні радикали в тілі, які прискорюють процес старіння. А газ ксенон надає розслаблювальний ефект на нервову систему, відновлюючи її. 

Процедуру ксенонотерапії можна поєднувати з сухим флоатингом. Таке об'єднання під назвою Full Reboot чинить потужну релаксувальну дію, перезавантажує нервову систему і доповнює комплексні процедури омолодження.

Відновлення нервової системи для глибокого ефекту комплексного омолодження

Відомо, що нервова система піддається процесам старіння доволі швидко й може суттєво постраждати від них. Такі хвороби, як синдром Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз і деменція досі невиліковні. Усі вони є наслідком руйнувань у головному мозку. Тому важливо підтримувати нервову систему та стимулювати нейронні зв'язки. Для цього комплексне омолодження доповнюють різними методиками для відновлення роботи головного мозку.

Серед таких методів і терапія газами, і медикаментозна терапія, і стимуляція особливими системами (Temporal Electric Interference Stimulation, транскраніальна магнітна стимуляція ТМS).

Вони здатні стимулювати нейрони і широко застосовуються для боротьби з симптомами хвороби Альцгеймера або Паркінсона.

Ціна на комплексне омолодження організму

Вартість програм відрізняється залежно від обраного напряму, кількості процедур, які потрібні пацієнтові. Лікарі підбирають найбільш оптимальну комплексну програму омолодження в кожному індивідуальному випадку. Деякі техніки можна комбінувати для поліпшення ефекту. За більш детальною інформацією звертайтеся до адміністраторів центру, записуйтеся на консультацію та прийом.