Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Комплексне омолодження

Представляємо своїм пацієнтам комплексні програми омолодження, які використовують інновації медицини, генетики та біотехнології у сфері здоров'я. Багато технологій омолодження є новими для України і надаються тільки в Medeus Medical Center. З їхньою допомогою пацієнти покращують якість життя, залишаються здоровими та активними довгі роки.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Комплексне омолодження організму

Час - безцінний ресурс. Уже не одне покоління вчених б'ється над проблемою старіння організму, намагаючись подарувати довголіття і здоров'я людству. Медичний центр Medeus Medical Center зібрав інноваційні методики, розробки світової наукової спільноти з доказовою базою. І сьогодні ми представляємо своїм пацієнтам комплексні програми омолодження.

Комплексне омолодження

Комплексне омолодження в Medeus Medical Center: основні принципи

Сучасна косметологія здатна вдосконалити зовнішній вигляд і подарувати людині красиву шкіру, підтягнутість тіла, позбавлення зморшок. Але це лише картинка. Щоб дійсно боротися зі старінням, необхідно діяти на причину - в'янення і відмирання клітин.

Комплексне омолодження в Medeus Medical Center - це не косметологічні процедури, а програми, які використовують інновації медицини, генетики та біотехнології у сфері здоров'я. Ми пропонуємо пацієнтам:

 • 5 напрямків комплексного омолодження організму.
 • Ефективні методики наномедицини з доказовою базою.
 • Індивідуальний підхід до пацієнта з урахуванням його віку, способу життя і наявності хронічних захворювань.
 • Комплексні процедури омолодження без побічних ефектів.
 • Тільки сучасне обладнання та препарати.

Багато технологій омолодження є новими для України і надаються тільки в Medeus Medical Center. З їхньою допомогою пацієнти покращують якість життя, залишаються здоровими й активними довгі роки.

Комплексне омолодження: напрямки

Комплексні програми омолодження включають такі 5 напрямків.

Комплексні процедури омолодження

Апаратна терапія 

У медичному центрі доступне комплексне омолодження за допомогою таких методик:

 • Нейростимуляція глибоких відділів головного мозку. Вплив електроімпульсу на певну зону мозку, що дає змогу лікувати неврологічні розлади. 
 • Наносекундне імпульсне електричне поле. Вплив електричного поля на клітинні мембрани та внутрішні структури клітини для нормалізації їхньої життєдіяльності. Наразі цей напрямок вивчається як перспектива лікування онкологічних захворювань.
 • Обертове магнітне поле (RMF). Процедура комплексного омолодження, яка сприяє нормалізації метаболізму, стимулює природні процеси відновлення навіть у найглибших тканинах організму.
 • Імпульсне електромагнітне поле (PEMF). Чудова процедура для зниження запального процесу в організмі. Крім цього має ранозагоювальний ефект і прискорює поділ клітин, тому застосовується в системі комплексного омолодження.
 • Терапевтична система Time Waver Frequency. Покращує живлення кожної окремої клітини, знижуючи процес старіння.
 • Фотобіомодуляція (PBM). Стимулює процеси загоєння, а також застосовується в разі аутоімунних захворювань, які завдають організму непоправної шкоди і прискорюють старіння.

Комплексне омолодження організму за допомогою біотехнологій 

Це програми з використанням інноваційних препаратів. До методів біотехнологій належать:

 • Пептидна терапія. Потужна методика Anti Age із застосуванням пептидів. Потрапляючи в організм, вони відновлюють білкові ланцюги на рівні ДНК, перешкоджаючи передчасному старінню і відмиранню клітин. Пептидну терапію застосовують для комплексного омолодження і поліпшення ефекту лікування різних патологій.
 • Біорегуляторна терапія. Внутрішньовенна терапія препаратами з біорегуляційними властивостями. Ці унікальні речовини сприяють швидкому відновленню клітин, регенерації шкіри, виведенню токсинів і шлаків. Крім програм комплексного омолодження, біорегуляторну терапію використовують для лікування спектра захворювань.

Комплексне омолодження організму за допомогою методів генної інженерії 

Цей напрям включає клітинну, імунну терапію, а також терапію стовбуровими клітинами. Комплексні процедури омолодження з використанням унікальних клітин в Україні представлені тільки в декількох центрах. 

Medeus Medical Center співпрацює з сучасними біотехнологічними лабораторіями, щоб надати пацієнтам тільки найкращі очищені клітинні препарати. За допомогою технологій генної інженерії домагаються комплексного омолодження організму на рівні ДНК.

Комплексні програми омолодження

Терапія газами 

Включає ксенотерапію і водневу терапію. Комплексне омолодження досягається за допомогою позитивного впливу газів на клітини організму. Так, водень здатний нейтралізувати вільні радикали в тілі, які прискорюють процес старіння. А газ ксенон надає розслаблювальний ефект на нервову систему, відновлюючи її. 

Процедуру ксенонотерапії можна поєднувати з сухим флоатингом. Таке об'єднання під назвою Full Reboot чинить потужну релаксувальну дію, перезавантажує нервову систему і доповнює комплексні процедури омолодження.

Відновлення нервової системи для глибокого ефекту комплексного омолодження

Відомо, що нервова система піддається процесам старіння доволі швидко й може суттєво постраждати від них. Такі хвороби, як синдром Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз і деменція досі невиліковні. Усі вони є наслідком руйнувань у головному мозку. Тому важливо підтримувати нервову систему та стимулювати нейронні зв'язки. Для цього комплексне омолодження доповнюють різними методиками для відновлення роботи головного мозку.

Серед таких методів і терапія газами, і медикаментозна терапія, і стимуляція особливими системами (Temporal Electric Interference Stimulation, транскраніальна магнітна стимуляція ТМS).

Вони здатні стимулювати нейрони і широко застосовуються для боротьби з симптомами хвороби Альцгеймера або Паркінсона.

Ціна на комплексне омолодження організму

Вартість програм відрізняється залежно від обраного напряму, кількості процедур, які потрібні пацієнтові. Лікарі підбирають найбільш оптимальну комплексну програму омолодження в кожному індивідуальному випадку. Деякі техніки можна комбінувати для поліпшення ефекту. За більш детальною інформацією звертайтеся до адміністраторів центру, записуйтеся на консультацію та прийом.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії