Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування нейродегенеративних захворювань

Представляємо інноваційний пакет для лікування нейродегенеративних хвороб головного мозку, які не піддаються лікуванню існуючої медицини. У клініці Medeus зібрані передові технології світу для діагностики та терапії. За цими технологіями майбутнє неврології.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування нейродегенеративних захворювань

Більшість нейродегенеративних захворювань досі не лікуються до кінця. Медицина може полегшити їхні симптоми, підвищити якість життя пацієнта, але вона не бореться з основною причиною - руйнуванням нейронів. У центрі Медеус зібрані передові технології світу для терапії нейродегенеративних патологій. Всі вони підтверджені науковими дослідженнями і показують ефективні результати. Неврологія виходить на новий виток розвитку разом із цими методами.

Нейродегенеративні захворювання: лікування, розвиток, причини

Нейродегенеративні захворювання - група патологій нервової системи, яка включає хвороби, пов'язані з ураженням і загибеллю нейронів. До цих станів відносять хворобу Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз і багато інших. 

Нейродегенеративні захворювання поступово призводять до інвалідизації пацієнта. Розвивається недоумство, м'язова слабкість, людина не здатна обслуговувати сама себе.

Підстави причина патологій - старіння клітин нервової системи та генетична схильність. Але кілька чинників можуть додатково сприяти процесу дегенерації:

 • травми голови;
 • вживання алкоголю та наркотичних речовин;
 • різні аутоімунні патології та вроджені хвороби нервової системи;
 • постійні стреси, тривожність, недосип, гормональні порушення.
Лікування нейродегенеративних захворювань

Лікування нейродегенеративних захворювань: дізнаємося симптоми

Симптоми нейродегенерації впізнати просто:

 • людина починає все забувати, втрачає речі;
 • виникають труднощі з побутом - складно одягнутися, зав'язати шнурки, зробити прибирання;
 • пацієнт не може читати і писати;
 • втрата орієнтації в просторі;
 • м'язова слабкість, тремор рук та інші.

Щойно ви спостерігаєте подібні прояви у близьких людей, зверніться до лікаря. Що раніше почати лікування нейродегенеративних захворювань, то кращі прогнози.

Нейродегенеративні захворювання: профілактика

Щоб підтримувати нервову систему в тонусі, дотримуйтеся простих рекомендацій:

 • висипайтеся й уникайте стресів;
 • робіть перерви під час активної розумової діяльності;
 • позбудьтеся шкідливих звичок - куріння, вживання спиртного;
 • читайте більше і розвивайтеся інтелектуально
 • займайтеся спортом і стежте за своїм харчуванням.

Можна домогтися набагато кращої якості життя, якщо дотримуватися рекомендацій і паралельно проходити лікування.

Нейродегенеративні захворювання

Нейродегенеративні захворювання: діагностика

Для діагностики розладів нервової системи в клініці Медеус використовують комплексний підхід:

Після встановлення точного діагнозу пацієнту призначають лікування.

Нейродегенеративне захворювання головного мозку: лікування в Медеус

Ми представляємо інноваційний пакет для терапії нейродегенеративних хвороб головного мозку. Лікування нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера, Паркінсона, деменція, розсіяний склероз здійснюється за допомогою інноваційних технологій і досягнень науки останніх років. Серед них транскраніальна глибока стимуляція головного мозку. Це комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою. Виділяють два напрямки методу:

 • Магнітна стимуляція головного мозку (TMS) - неінвазивна форма нейростимуляції, що не потребує імплантації пристроїв в організм пацієнта. 
 • Temporal Electric Interference Stimulation (TEIS) - неінвазивна стимуляція нейронів методом генерації амплітудно-модульованих електричних полів.
Нейродегенеративні захворювання профілактика

Лікування нейродегенеративних захворювань наступними методами широко застосовується в країнах Європи і США, а також доступне в нашій клініці:

 1. Наносекундне імпульсне електричне поле (nsPEF). Сприяє підвищенню імунітету і відновленню пошкоджених клітин головного мозку.
 2. Фотобіомодуляція (PBM) для стимуляції регенерації пошкоджених клітин.  
 3. Для зниження продуктів обміну кисню і недоокислених продуктів використовується ксенотерапія і воднева терапія. Інгаляції ксенону сприяють зняттю запалення, приводять нервову систему в тонус. Ксенон пригнічує гіперактивацію нейронів, запобігає токсичності, може перервати процес апоптозу, покращує кровообіг головного мозку і доставку кисню. 
 4. Біорегуляторна терапія. Застосування спеціальних препаратів, спрямоване на відновлення уражених клітин нервової системи. Коли виникають нейродегенеративні захворювання, лікування має включати способи саморегенерації організму. З цим справляється біорегуляторна терапія.
 5. Пептидна терапія - варіант біорегуляторів для відновлення клітин головного мозку і нервової системи, як такої. Пептиди, завдяки своїй невеликій величині, здатні проникати в клітину і стимулювати в ній репаративні та регуляторні процеси. 

Лікування нейродегенеративних захворювань у клініці Медеус триває 10 днів. Терапія призначається в індивідуальному порядку і враховує вік пацієнта, стан нейронів, загальні симптоми з боку організму. Часто курс потрібно повторити за результатами лікування.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії