Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування вітиліго

Ретельна діагностика для ефективного лікування вітиліго. Наша схема лікування вітиліго включає в себе інноваційні методи, засновані на використанні електромагнітних хвиль і електромагнітних полів широкого спектра. Застосовуємо сучасні біотехнології для прискорення процесу регенерації шкіри. Наша головна мета - забезпечити Вам найкраще здоров'я.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне та ефективне лікування вітиліго в Києві

Практично всі дерматологічні захворювання входять до групи під назвою "дерматози". До них відносяться різні ураження шкіри, викликані спадковими факторами, запальними процесами, мікробним впливом тощо.

Одним із таких порушень вважається захворювання вітиліго, лікування якого проводять у клініці "Медеус". Хвороба проявляється у вигляді знебарвлених плям на шкірному покриві, які виникають внаслідок втрати мелатоніну (пігменту). Етіологія захворювання досі не вивчена. Фахівці сходяться на думці, що поява характерних плям на шкірі спричинена аутоімунними порушеннями. Імунна система людини сприймає меланоцити, як чужорідні клітини, і починає з ними боротися. Внаслідок цього на окремих ділянках шкіри перестає вироблятися мелатонін. 

У разі появи білих плям на шкірі звертайтеся по допомогу в медичний центр Медеус. У клініці проводиться лікування вітиліго на шкірі із застосуванням інноваційних світових розробок, які допоможуть повернути вас до активного і здорового життя.

Ефективне лікування вітиліго

Захворювання вітиліго: лікування та симптоматика

Коли в людини з'являється дефіцит пігменту меланіну, це проявляється у вигляді плям світлих відтінків на шкірі. Найчастіше вони з'являються на відкритих ділянках епідермісу. Наприклад, багато пацієнтів скаржаться на вітиліго на обличчі, лікування якого дуже важливе для внутрішнього спокою і впевненості людини в собі. Крім того, частими місцями локалізації проблеми називають ділянки шкіри на руках (ліктьовий суглоб), ногах, а також статевих органах. Недуга може вражати слизові оболонки та місця з волосяним покривом (шкіру голови, зони бороди та вусів). У рідкісних випадках спостерігається знебарвлення вій або брів, коли пацієнту потрібне лікування білих плям на шкірі обличчя.

Прояви можуть мати різний вигляд, залежно від цього фахівці розрізняють плями:

 • 1-3 відтінків із чіткими межами темнішого кольору;
 • у 4 відтінках із вираженим контуром;
 • з явно вираженим запальним процесом (межі плям можуть підніматися над шкірним покривом);
 • світло-блакитного відтінку.

Лікування вітиліго в Києві може проводитися в комплексі з терапією:

Зауважимо, що заразитися цією патологією неможливо. А в самої людини захворювання спричиняє більше моральний дискомфорт, адже ні болю, ні свербежу в місцях локалізації не спостерігається. 

Лікування білих плям на тілі також передбачає обмеження доступу сонячних променів до уражених ділянок. Ультрафіолет може спровокувати поширення плям, внаслідок чого вони можуть злитися. У депігментованих місцях прямі сонячні промені легко спричиняють опіки шкіри з відповідними наслідками: печінням, свербінням тощо.

Лікування білих плям на шкірі

Хвороба вітиліго: лікування та причини

Оскільки природа патології невідома, фахівці називають 3 причини розвитку захворювання: аутоімунну, нейрогенну та генетичну.

На сьогодні фахівці виділили кілька факторів ризику:

 • Люди підліткового та молодого віку. До 50% випадків початок проявів фіксуються у віці від 10 до 30 років.
 • Спадковість. 
 • Хронічні хвороби шлунково-кишкового тракту.
 • Стреси та збої в роботі центральної нервової системи.
 • Сонячні опіки.
 • Дерматологічні захворювання, спричинені грибковою або вірусною інфекцією.
 • Порушення роботи імунної системи, аутоімунні захворювання.

Діагностика вітиліго в Medeus Medical Center

Якщо у пацієнта підозрюється рідкісне захворювання вітиліго, лікування в Києві в клініці Медеус завжди починатиметься з комплексного обстеження всього організму. Зовнішні прояви у вигляді плям майже завжди вказують на наявність проблем з внутрішніми органами та системами. Діагностика за допомогою обладнання останнього покоління допомагає виявити слабкі місця в організмі та вчасно провести відповідну терапію.

У комплексну діагностику входять:

 • Первинна консультація з оглядом у фахівця. Лікар вислухає скарги, проаналізує симптоми та пояснить подальші кроки обстеження. 
 • Оцінка стану органів та систем за допомогою діагностичного комплексу Timewaver Med. Для лікування вітиліго недостатньо просто виявити порушення на шкірному покриві, необхідно також зрозуміти причини виникнення патології. Апарат нового покоління допоможе також виявити й оцінити порушення в імунній системі пацієнта.
 • Діагностика стану ЦНС. Оскільки одна з теорій появи вітиліго - нейрогенна, дуже важливо провести оцінку стану нервової системи людини. У Медеус для цього використовується Шолом ЕЕГ зі штучним інтелектом
 • УЗД внутрішніх органів, зокрема щитоподібної залози. Процедуру проводить лікар в умовах комфортного кабінету.
 • Оцінка роботи серця для виявлення можливих аномалій методом ЕКГ.
 • Для отримання детальної картини стану здоров'я пацієнта перед лікуванням вітиліго лікар у Києві призначає загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами.

Коли отримано результати обстеження, їхню оцінку проводить висококваліфікований фахівець. Лікування від вітиліго призначається в індивідуальному порядку, залежно від поточного стану пацієнта.

Лікування вітиліго

Комплексне лікування хвороби вітиліго та її наслідків

Коли діагностику закінчено і підтверджено діагноз вітиліго на руках або інших частинах тіла, лікування передбачає використання:

 1. Апаратної терапії із застосуванням електромагнітних хвиль і поля широкого спектра.
 2. Новітніх біотехнологій, таких як пептидна і внутрішньовенна терапії. Методи допоможуть усунути запалення, прискорити регенеративні процеси та детоксикацію, нормалізувати роботу імунної системи.
 3. Генної терапії (клітинна та імуноклітинна, лікування стовбуровими клітинами). Методи ефективні для відновлення імунної системи, регенерації пошкодженої тканини.

Лікування хвороби вітиліго в Києві в Медеус також доповнюється медикаментозною терапією і газотерапією для досягнення найкращого результату.

Тривалість стандартного курсу терапії в Медеус становить 10 днів. Для досягнення позитивних результатів лікування аутоімунних захворювань необхідно пройти мінімум 3 курси. Фахівці також можуть призначити препарати для амбулаторної терапії в індивідуальному порядку.

Вартість лікування вітиліго в Києві

Якщо вас зацікавили ціни на лікування вітиліго в Києві, звертайтеся за інформацією за контактними номерами клініки. Також ви можете записатися на первинну консультацію, на якій лікар із багаторічним стажем розповість усі подробиці лікування та його попередню вартість. 

Фахівці медичного центру "Медеус" зроблять усе можливе, щоб поліпшити стан вашого здоров'я і повернути до активного життя.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії