Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування бактеріальних інфекцій

У медичному центрі Medeus використовуються передові підходи до діагностики та лікування від бактерій, щоб домогтися найкращих результатів. Ми завжди адаптуємо лікування до Вашої унікальної ситуації.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування бактеріальних інфекцій у Медеус

Лікування бактеріальних інфекцій - це комплекс процедур, спрямований на боротьбу із захворюваннями, спричиненими бактеріями. Багато з них є представниками нормальної мікрофлори людини й активізуються тільки в певних умовах. У центрі Медеус представлена сучасна ефективна терапія при бактеріальній інфекції.

Лікування бактеріальних інфекцій

Бактеріальні інфекції: лікування, види, симптоми

Бактерії - це мікроорганізми, які широко поширені у воді, повітрі та навіть в організмі людини. У певних умовах, а також коли імунітет дуже слабкий, бактерії активно розмножуються. Це тягне за собою низку наслідків. 

Деяка мікрофлора не завдає великої шкоди, але є види бактерій, які значно погіршують здоров'я. Вони провокують гнійні запалення, кишкові інфекції, патології легенів і нервової системи.

Лікування бактеріальних захворювань багато в чому залежить від того, якою саме бактерією воно спричинене. Є різні види інфекцій:

 • Бактеріальні захворювання органів дихання. Зазвичай проявляються на тлі ГРВІ. Бактерії, наприклад, стафілококи та стрептококи, додаються до вірусної інфекції, спричиняючи нежить, кашель, закладеність носа.
 • Інфекції кишечника і шлунка. Спричиняють діарею, здуття, нудоту і блювоту. Передаються через немиті руки та продукти харчування.
 • Нейроінфекції. Можуть викликати менінгіт або енцефаліт, якщо потрапляють у головний мозок.
 • Інфекції органів репродуктивної системи. Виникають, якщо патогенна мікрофлора активно розмножується в області статевих органів. Характерною ознакою інфекції є неприємні виділення, свербіж і почервоніння статевих органів.

Лікування бактеріальних інфекцій завжди супроводжується боротьбою із запаленням і загальними симптомами. До них належать головний біль, озноб, лихоманка, висока температура і сильна слабкість. За появи будь-яких ознак хвороби необхідно звернутися по допомогу до лікаря.

Лікування бактеріальної інфекції

Бактеріальна інфекція: лікування та діагностика

Перш ніж розпочати лікування інфекції, необхідно провести повну діагностику організму. З цією метою в центрі Медеус застосовують низку процедур:

 1. Огляд лікаря та збір анамнезу для виявлення всіх скарг пацієнта та симптомів захворювання.
 2. Проведення всебічної діагностики на діагностичному комплексі TimeWaver med. Він дає змогу оцінити роботу всіх органів і систем, знайти приховані запалення та пошкодження, які могли спричинити бактеріальні інфекції.
 3. УЗД внутрішніх органів і кардіограма для оцінки роботи серця, судин, печінки, нирок. Лікування при бактеріальній інфекції завжди супроводжується підтримкою цих органів, оскільки вони страждають від токсинів і бактеріального навантаження на організм.
 4. Проведення ЕЕГ за допомогою унікального шолома, який працює на штучному інтелекті. Обстеження спрямоване на оцінку роботи головного мозку і ЦНС, які могли постраждати від патогенної мікрофлори.
 5. Лабораторні аналізи крові, включно з біохімією крові та генетичними тестами. Проводяться для визначення більш точної клінічної картини.

Після збору результатів аналізів лікар підбирає індивідуальний план терапії в кожному окремому випадку. .

Бактеріальна інфекція лікування

Бактеріальна інфекція: лікування в Медеус

Терапія під час боротьби з бактеріальною інфекцією спрямована на усунення збудника, придушення запального процесу, відновлення органів і тканин, які постраждали під час інфікування. 

Лікування бактеріальної інфекції в центрі Медеус складається з таких етапів:

 1. Застосування електромагнітних полів і хвиль. Сприяють саморегенерації організму, пригніченню збудника інфекції, зняттю запалення, детоксикації, прискоренню метаболізму і виведенню токсинів.
 2. Пептидна терапія, під час якої уражені білкові ланцюги в клітині замінюються новими. Це сприяє швидкому відновленню тканин і органів.
 3. Біорегуляторна терапія спрямована на відновлення обмінних процесів і балансу корисних речовин, детоксикацію, зняття запалення. Це необхідно для відновлення організму в цілому.
 4. Стовбурові клітини та імуноклітинна терапія є передовими методами під час лікування бактеріальних інфекцій. Застосовується для регенерації пошкоджених органів і систем унаслідок запалення.
 5. Газотерапія спрямована на придушення запалення і прискорене виведення токсинів з організму.

Курс лікування в центрі Медеус зазвичай становить 10 днів і підбирається в кожному індивідуальному випадку. Щоб дізнатися план терапії, яка необхідна саме вам, звертайтеся до адміністраторів клініки.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії