Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—21.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування бактеріальних інфекцій

У медичному центрі Medeus використовуються передові підходи до діагностики та лікування від бактерій, щоб домогтися найкращих результатів. Ми завжди адаптуємо лікування до Вашої унікальної ситуації.

Запис на прийом до лікаря
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування бактеріальних інфекцій у Медеус

Лікування бактеріальних інфекцій - це комплекс процедур, спрямований на боротьбу із захворюваннями, спричиненими бактеріями. Багато з них є представниками нормальної мікрофлори людини й активізуються тільки в певних умовах. У центрі Медеус представлена сучасна ефективна терапія при бактеріальній інфекції.

Лікування бактеріальних інфекцій

Бактеріальні інфекції: лікування, види, симптоми

Бактерії - це мікроорганізми, які широко поширені у воді, повітрі та навіть в організмі людини. У певних умовах, а також коли імунітет дуже слабкий, бактерії активно розмножуються. Це тягне за собою низку наслідків. 

Деяка мікрофлора не завдає великої шкоди, але є види бактерій, які значно погіршують здоров'я. Вони провокують гнійні запалення, кишкові інфекції, патології легенів і нервової системи.

Лікування бактеріальних захворювань багато в чому залежить від того, якою саме бактерією воно спричинене. Є різні види інфекцій:

 • Бактеріальні захворювання органів дихання. Зазвичай проявляються на тлі ГРВІ. Бактерії, наприклад, стафілококи та стрептококи, додаються до вірусної інфекції, спричиняючи нежить, кашель, закладеність носа.
 • Інфекції кишечника і шлунка. Спричиняють діарею, здуття, нудоту і блювоту. Передаються через немиті руки та продукти харчування.
 • Нейроінфекції. Можуть викликати менінгіт або енцефаліт, якщо потрапляють у головний мозок.
 • Інфекції органів репродуктивної системи. Виникають, якщо патогенна мікрофлора активно розмножується в області статевих органів. Характерною ознакою інфекції є неприємні виділення, свербіж і почервоніння статевих органів.

Лікування бактеріальних інфекцій завжди супроводжується боротьбою із запаленням і загальними симптомами. До них належать головний біль, озноб, лихоманка, висока температура і сильна слабкість. За появи будь-яких ознак хвороби необхідно звернутися по допомогу до лікаря.

Лікування бактеріальної інфекції

Бактеріальна інфекція: лікування та діагностика

Перш ніж розпочати лікування інфекції, необхідно провести повну діагностику організму. З цією метою в центрі Медеус застосовують низку процедур:

 1. Огляд лікаря та збір анамнезу для виявлення всіх скарг пацієнта та симптомів захворювання.
 2. Проведення всебічної діагностики на діагностичному комплексі TimeWaver med. Він дає змогу оцінити роботу всіх органів і систем, знайти приховані запалення та пошкодження, які могли спричинити бактеріальні інфекції.
 3. УЗД внутрішніх органів і кардіограма для оцінки роботи серця, судин, печінки, нирок. Лікування при бактеріальній інфекції завжди супроводжується підтримкою цих органів, оскільки вони страждають від токсинів і бактеріального навантаження на організм.
 4. Проведення ЕЕГ за допомогою унікального шолома, який працює на штучному інтелекті. Обстеження спрямоване на оцінку роботи головного мозку і ЦНС, які могли постраждати від патогенної мікрофлори.
 5. Лабораторні аналізи крові, включно з біохімією крові та генетичними тестами. Проводяться для визначення більш точної клінічної картини.

Після збору результатів аналізів лікар підбирає індивідуальний план терапії в кожному окремому випадку. .

Бактеріальна інфекція лікування

Бактеріальна інфекція: лікування в Медеус

Терапія під час боротьби з бактеріальною інфекцією спрямована на усунення збудника, придушення запального процесу, відновлення органів і тканин, які постраждали під час інфікування. 

Лікування бактеріальної інфекції в центрі Медеус складається з таких етапів:

 1. Застосування електромагнітних полів і хвиль. Сприяють саморегенерації організму, пригніченню збудника інфекції, зняттю запалення, детоксикації, прискоренню метаболізму і виведенню токсинів.
 2. Пептидна терапія, під час якої уражені білкові ланцюги в клітині замінюються новими. Це сприяє швидкому відновленню тканин і органів.
 3. Біорегуляторна терапія спрямована на відновлення обмінних процесів і балансу корисних речовин, детоксикацію, зняття запалення. Це необхідно для відновлення організму в цілому.
 4. Стовбурові клітини та імуноклітинна терапія є передовими методами під час лікування бактеріальних інфекцій. Застосовується для регенерації пошкоджених органів і систем унаслідок запалення.
 5. Газотерапія спрямована на придушення запалення і прискорене виведення токсинів з організму.

Курс лікування в центрі Медеус зазвичай становить 10 днів і підбирається в кожному індивідуальному випадку. Щоб дізнатися план терапії, яка необхідна саме вам, звертайтеся до адміністраторів клініки.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії