Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Реабілітація після операції

Медичний центр Medeus надає повний комплекс послуг з діагностики та лікування для ефективної реабілітації після операцій. Фахівці запропонують індивідуальний підхід, що включає в себе сучасні методи діагностики, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування, щоб забезпечити оптимальне відновлення вашого здоров'я.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Реабілітація після травм: особливості відновлення в клініці Медеус

Відновлення після травми - тривалий процес. Щоб його прискорити, після операції завжди призначається курс реабілітації. Медичний центр "Медеус" пропонує комплекс процедур, спрямованих на ефективну і швидку реабілітацію після операції.

Реабілітація травматичних хворих: що це і навіщо вона потрібна

Операції після травмування завжди доповнюються підтримувальним лікуванням і реабілітацією. Реабілітація травм - це впевнений крок до повного одужання. З її допомогою можна повернути рухові функції організму, усунути напругу, зняти спазми і біль, прискорити загоєння ран після хірургічного втручання.

Відновлення після травми

Відновлення після травм у Києві: попередня діагностика

У нашому медичному центрі ми пропонуємо комплексну діагностику для ефективної реабілітації після операцій. Після травмування і хірургічних операцій в організмі може відбутися низка змін. Тому грамотна реабілітація після травми починається з комплексної діагностики, яка включає:

 1. Огляд лікаря та повне обстеження на сучасному комплексі Timewaver Med. Він дає змогу отримати цілісну інформацію про стан усього організму після операції. Виявити фактори, що впливають на процес відновлення, можливі ускладнення, визначити найкращі методи підтримки вашого організму в процесі реабілітації.
 2. Оцінка стану центральної нервової системи із застосуванням сучасного шолома ЕЕГ. Це унікальне обладнання, яке працює на основі штучного інтелекту. Проводиться моніторинг мозкової активності та нервової системи, що дає змогу контролювати функціональне відновлення організму, виявляти зміни в електричній активності мозку, пов'язані з процесами реабілітації та адаптації.
 3. УЗД для оцінки стану внутрішніх органів, контролю за загоєнням тканин і виявлення можливих ускладнень після операції.
 4. ЕКГ (електрокардіографія) для оцінки електричної активності серця. Дозволяє контролювати роботу серцево-судинної системи, виявляти можливі зміни, пов'язані з хірургічним втручанням, і підбирати відповідні методи реабілітації.
 5. Загальний розгорнутий аналіз крові для оцінки загального стану здоров'я, виявлення запальних процесів, анемії та інших змін.

Після отримання всіх результатів аналізів і обстежень лікар розробляє індивідуальний план реабілітації.

Реабілітація травм

Реабілітація та відновлення після травм у Києві

У нашому медичному центрі ми надаємо повний комплекс послуг з діагностики та лікування для ефективної реабілітації після операції. Кваліфіковані фахівці пропонують індивідуалізований підхід, що включає в себе сучасні методи медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування. Завдяки цьому забезпечується ефективна реабілітація в разі травм. Відновлювальна терапія пропонує такі методики:

 1. Електромагнітні хвилі та електромагнітні поля. За рахунок цих методів поліпшується мікроциркуляція крові, стимулюються обмінні процеси в тканинах і досягається загальне м'язове розслаблення. Активізуються клітини і прискорюється метаболізм, що підвищує здатність організму до регенерації тканин. Це особливо важливий етап підтримки нормальних фізіологічних процесів під час реабілітації.
 2. Пептидна терапія. Сприяє регенерації тканин, а також покращує роботу органів і систем, зокрема імунної системи. Що особливо важливо під час реабілітації травматологічних хворих.
 3. Біорегуляторна терапія (крапельниці). Спрямована на підтримку імунної, гормональної систем, метаболізму, детоксикацію організму, а також на поліпшення функціонального стану після хірургічного втручання.
 4. Генна терапія та використання стовбурових клітин є новітньою технологією, яку ми використовуємо під час реабілітації після операцій.  
 5. Газотерапія із застосуванням інгаляцій водню і ксенону забезпечує глибоку релаксацію м'язів, зниження стресу і больового синдрому після хірургічного втручання.
 6. Електро-, магніто-, УЗ-стимуляції необхідні для того, щоб знизити больові відчуття, мінімізувати дискомфорт, стимулювати нервові клітини. Це потрібно для того, щоб відновлення, особливо після черепно-мозкових травм, проходило комфортніше. 

Ми підбираємо курс реабілітації в кожному конкретному випадку. Зазвичай лікування в клініці становить 10 днів. Залежно від ситуації можна пройти 1-3 курси.

Реабілітація при травмах

Реабілітація після травм у Києві: ціна

У центрі "Медеус" проводиться відновлення після операцій із застосуванням сучасних технологій і апаратури. Усі процедури та медикаменти включені у вартість терапії. Точну ціну на відновлення після травм дізнавайтеся в адміністраторів клініки.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії