Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Відновлення імунітету

Ми розробили комплекс процедур, які допоможуть відновити імунну відповідь при дефіциті або гіперактивності імунної системи, алергіях, аутоімунних захворюваннях.

Імунна система — це охоронна служба організму, яка підтримує сталий стан здоров’я та якості життя.

Поширеними проблемами є імунодефіцит або, навпаки, гіперактивна робота імунної системи. Нормалізація імунітету можлива завдяки новітнім біотехнологіям, генній терапії, а також електромагнітним хвилям широкого спектру.

Які проблеми вирішуємо

  1. Алергії
  2. Непереносимості
  3. Аутоімунні захворювання
  4. Імунодефіцитні розлади
  5. Імунотерапія раку

Процедури

Лікування хламідіозу

Здійснюємо комплексну діагностику та лікування хламідіозу. Лікування хламідіозу включає: застосування електромагнітних полів і хвиль, біорегуляторну терапію, пептидну терапію, газову терапію. Наші фахівці розроблять для Вас індивідуальну схему лікування з урахуванням усіх особливостей вашого організму.

Крапельниці

Основоположний принцип біорегуляторної системної терапії (ВST) полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення завдяки одночасному впливу на кілька мішеней у порушених механізмах унаслідок захворювання.

Крапельниці з глутатіоном

У нашому медичному центрі ми активно використовуємо глутатіон як потужний препарат у рамках біорегуляторної терапії. Біорегуляторна терапія глутатіоном спрямована на посилення рівня глутатіону в організмі, що сприяє оптимізації його функцій і забезпечує позитивний ефект.

IV терапія

Препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення за рахунок одночасного впливу на кілька мішеней у порушених механізмах внаслідок захворювання.

Лікування дерматиту

Комплексна діагностика для ефективного лікування дерматиту. Наша схема лікування дерматиту включає в себе інноваційні методи, засновані на використанні електромагнітних хвиль і електромагнітних полів широкого спектра. Застосовуємо сучасні біотехнології для прискорення процесу регенерації шкіри.

Внутрішньовенна терапія

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія являє собою передовий метод лікування, покликаний не просто маскувати симптоми, а усувати кореневі причини захворювань. Біорегулятори, що використовуються в нашому медичному центрі, спеціально розроблені для корекції метаболічних і вікових змін в організмі.

Лікування імунодефіциту

Проводимо грамотну діагностику першопричин зниження імунної системи. У нашому центрі індивідуально підбирається курс імуноклітинної терапії. Досвідчені фахівці клініки Medeus гарантують повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування імунітету

Жодне захворювання не минає без збою імунної системи, тому особливо важливо проходити під час виявлення та лікування будь-яких захворювань діагностику імунної системи та лікування за виявленої патології. У нашому центрі ми використовуємо діагностику всього організму, спрямовану на виявлення імунодефіциту і причин, які призводять до нього.

Лікування герпесу

Наш центр надає сучасні методи лікування герпесу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я і розроблять індивідуальну схему лікування з огляду на особливості Вашого організму і патологічний процес.

Фотобіомодуляція Theralight 360

Фотобіомодуляція (PBM), також відома як низькорівнева квантова терапія, полягає у використанні червоного та ближнього інфрачервоного світла певних довжин хвиль для стимуляції загоєння, полегшення болю та зменшення запалення.

Лікування безсоння

У нашому медичному центрі ми готові надати Вам підтримку в разі порушень сну та забезпечити комплексне обстеження для виявлення можливих чинників, що впливають на Ваш сон.

Постковідний синдром

Наші лікарі, що спеціалізуються на постковідному синдромі, проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я та розроблять індивідуальну схему лікування, зважаючи на особливості Вашого організму та патологічний процес. Діагностика в нашому центрі відіграє важливу роль, даючи змогу виявити причину та причинно-наслідковий зв'язок, а також запобігти розвитку хвороби та перемогти її за наявності.

Аутоімунний тиреоїдит

Наші методи лікування аутоімунного тиреоїдиту забезпечують ефективне подолання захворювання та зменшення можливих ускладнень. Команда досвідчених лікарів із багаторічним досвідом діагностики та лікування гарантує відновлення Вашого здоров'я.

Лікування псоріазу

У нашому центрі під час лікування псоріазу ми проводимо ретельну діагностику, яка включає огляд і бесіду з досвідченим лікарем для повного виявлення скарг і симптомів. Далі, ми використовуємо комплексний діагностичний метод Timewaver Med, а також передовий метод з використанням Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.

Лікування аутоімунних захворювань

У Medeus Medical Center лікування аутоімунних захворювань проходить із застосуванням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів. Наша мета - забезпечити вам якнайкраще здоров'я та повернути до активного й радісного життя.

Сухий флоатинг

Флоатинг - це особливий терапевтичний метод, за допомогою якого досягається глибока релаксація. Унікальна та інноваційна система Zerobody дає змогу перебувати на поверхні води завдяки м'якій запатентованій мембрані. Вам не потрібно роздягатися або безпосередньо контактувати з водою: просто лягайте, розслабляйтеся й отримуйте результат.

Транскраніальна електростимуляція мозку

Представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань. Методика дає змогу проводити нейростимуляцію глибоких тканинних структур для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Лікування панкреатиту

Загальний аналіз крові

Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами виконується на автоматичному гематологічному аналізаторі MicroCC-20Plus, HTI, США. Під час аналізу оцінюється 20 параметрів крові, з диференціюванням лейкоцитів, використовуємо передові лабораторні технології, реагенти на Ваш аналіз будуть готові протягом 1 хвилини.

Зробити УЗД

УЗД у нашій клініці здійснюється за допомогою інноваційного апарату, який забезпечує швидку і точну візуалізацію будь-якої ділянки тіла. За допомогою УЗД можна обстежити буквально всі ділянки тіла, при цьому не пошкоджуючи шкірний покрив і не проводячи складних маніпуляцій. Пропонуємо зробити УЗД за допомогою точної апаратури і під контролем досвідчених лікарів-діагностів.

Магнітотерапія

Лікування високоінтенсивним электромагнітним полем, компания BTL представляє інноваційний та ефективний фізіотерапевтичний метод лікування. Високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів - хронічних або гострих. Широкий діапазон частот дозволяє використовувати надінтенсивне магнітне поле на будь-якій стадії болісного стану пацієнта.

Стовбурові клітини, стовбурова терапія

Генна терапія є новим лікувальним підходом у медицині, який спрямований на виправлення порушень у генетичній інформації організму з метою лікування та запобігання захворюванням. Вона є перспективною можливістю для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС)

Транскраніальна магнітна стимуляція (TMS) - це неінвазивна форма нейростимуляції, яка відрізняється від інших інвазивних і глибоких стимуляцій мозку, що вимагають імплантації пристроїв в організм пацієнта. Ми представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань.

Повна діагностика організму

Діагностика в нашому центрі посідає основоположну роль. Виявлення причини та причинно-наслідкового зв'язку дає можливість вчасно запобігти розвитку хвороби, перемогти хворобу за її наявності. Ми проводимо комплексну діагностику всього організму із застосуванням як інноваційних апаратних методик так і стандартних досліджень.

Ксенотерапія

Проведені дослідження довели наявність у ксенону цілого спектра фармакологічних ефектів: аналгетичного, спазмолітичного, анксіолітичного, ноотропного, нейропротекторного, кардіотонічного, імуностимулюючого, антиаритмічного.

Пептидна терапія

Оновлює роботу клітин, сприяючи омолодженню організму та усуненню хронічних і генетичних захворювань.

Біорегуляторна терапія

Повертає здатність організму до саморегуляції й самовідновлення. Покращує імунітет, усуває хронічні захворювання, запобігає процесам старіння та має детоксикуючу дію.

Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія

Забезпечує регенерацію на клітинному рівні. Підвищує опірну здатність імунітету, нормалізує гормональний фон, усуває хронічні стани й сприяє загальному оздоровленню.

Лікування електромагнітним полем та хвилями

Сприяє руйнації патогенних бактерій, вірусів та алергенів, активізуючи власні захисні функції організму. Оптимізує метаболізм клітин та організму в цілому, нормалізує роботу імунної та ендокринної систем. Допомагає в боротьбі з онкологією, хронічними захворюваннями та передчасним старінням.

Інші напрямки

Лікування хронічних захворювань
Здоровʼя нервової системи та мозку
Контроль старіння

Використовуємо глибинну діагностику, щоб виявити першопричину захворювання. Застосовуємо інноваційні методи лікування задля регенерації та відновлення на всіх рівнях, починаючи з клітинного.

Детальніше

Процедури:

Лікування цукрового діабету 2 типу Лікування непереносимості глютену Лікування непереносимості лактози Лікування хламідіозу Крапельниці Лікування стрептококів Лікування стафілокока Лікування фарингіту Крапельниці з глутатіоном Дослідження геному IV терапія Лікування ендометріозу Лікування виразкового коліту Лікування алергічного дерматиту Лікування себорейного дерматиту Лікування атопічного дерматиту Лікування дерматиту Внутрішньовенна терапія Лікування гаймориту Лікування бронхіту Лікування дуоденіту Лікування герпесу Лікування харчової алергії Фотобіомодуляція Theralight 360 Лікування синуситу Лікування бронхіальної астми Лікування енцефалопатії Лікування постінсультних парезів Лікування хронічної втоми Лікування порушення толерантності до глюкози Лікування рефлюксного езофагіту Лікування судинної дистонії Лікування гігроми Лікування дисбактеріозу Лікування аднекситу Лікування уретриту Лікування циститу Лікування пієлонефриту Лікування холангіту Лікування дискінезії жовчовивідних шляхів Лікування холециститу Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки Лікування коліту Лікування панкреатиту Лікування простатиту Аутоімунний тиреоїдит Лікування псоріазу Цитомегаловірус Вірус Епштейна-Барр Лікування гастриту Хелікобактер Пілорі Ревматоїдний артрит Лікування артрозу Остеохондроз Хвороба Крона Лікування невралгії сідничного нерва Лікування міжреберної невралгії Сухий флоатинг Транскраніальна електростимуляція мозку Загальний аналіз крові Зробити УЗД Магнітотерапія Стовбурові клітини, стовбурова терапія Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС) Повна діагностика організму Ксенотерапія Лікування газами Пептидна терапія Біорегуляторна терапія Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія Стимуляція головного мозку Лікування електромагнітним полем та хвилями

Відновлення нервової системи та лікування нейродегенеративних захворювань. Знижуємо тривожність, підвищуємо когнітивні функції мозку, покращуємо якість сну та попереджаємо депресію.

Детальніше

Процедури:

Крапельниці Крапельниці з глутатіоном Дослідження геному IV терапія Внутрішньовенна терапія Лікування нейродегенеративних захворювань Фотобіомодуляція Theralight 360 СДУГ (у дітей) Лікування постстресового синдрому (ПТСР) Лікування Альцгеймера Лікування постінсультних парезів Лікування безсоння Лікування невралгії сідничного нерва Лікування невралгії потиличного нерва Лікування міжреберної невралгії Невралгія Підвищення когнітивних функцій Лікування депресії Лікування неврозу Лікування Деменції Лікування панічних атак Сухий флоатинг Електроенцефалограма Транскраніальна електростимуляція мозку Загальний аналіз крові Зробити УЗД Магнітотерапія Стовбурові клітини, стовбурова терапія Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС) Повна діагностика організму Ксенотерапія Лікування газами Пептидна терапія Біорегуляторна терапія Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія Стимуляція головного мозку Процедура Full Reboot Лікування електромагнітним полем та хвилями
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії