Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДЕУС» (ліцензія на Медична практика видана наказом МОЗ України від 21.08.2020 № 1949), в особі директора Куля Анни Олексіївні, что Діє на підставі Статуту, з однієї Сторони та фізична особа або юридична особа, яка звернула до Виконавця для Отримання медичних послуг (надалі іменується "Замовник") з Іншої боку, разом іменовані як "Сторони", а Кожна окремо - "Сторона", постелили цею Договір про ніжченаведене.
 1. Загальні положення
  1. Відповідно до ст.ст. 633, 634, 641 Цивільного кодексу України цею Договір є публічнім Договором (публічною оферти), что містіть всі істотні умови Надання Виконавцю медичних послуг та предлагает Необмежений колу фізичних осіб (Замовник) отріматі медичні послуги на условиях, визначених ЦІМ Договором
  2. Умови цього Договору встановлюються однаково для всіх Замовніків, кроме тих, кому законодавством України надані відповідні пільги в разі їх наявності.
  3. Виконавець НЕ має права відмовітіся від Укладення цього Договору за наявності у него возможности (в тому числі технічної, кадрової, організаційної ТОЩО) надаті Замовнику медичні послуги.
  4. Виконавець підтверджує, что має всі необхідні дозволи на Здійснення господарської ДІЯЛЬНОСТІ з медичної практики, пов'язаної з Виконання цього Договору, и Несе відповідальність в разі Порушення прав замовника в процесі Виконання Договору и реализации Послуг.
  5. Виконавець надає медичні послуги на підставі Ліцензії на Медична практика, віданої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.08.2020 № 1949.
  6. Перелік дозволених спеціальностей Виконавця: 1.6.1. лікарські: організація і управління охороною здоров'я, організація і управління охороною здоров'я, терапія, Кардіологія, дерматовенерологія, онкологія, ортопедія и Травматологія, хірургія, ендокрінологія, неврологія, дієтологія, загальна практика - сімейна медицина, лікувальна фізкультура, фізична та реабілітаційна медицина, дерматолог, Функціональна діагностика, Фізіотерапія. 1.6.2. спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа.
  7. Договір є обов'язковим для Виконання Виконавцю з моменту его оприлюднення на веб-сайті Виконавця.
 2. Акцептування договору
  1. Договір вважається Укладення без его Подальшого Підписання з моменту усного або письмовий Звернення Замовник за отриманий медичних послуг чи Вчинення других Дій, передбачення Договором, что свідчать про згоду дотримуватись умов Договору (Підписання плану лікування, інформованої Згоди на діагностику та лікування, початок фактичного Користування послуги, оплата Рахунку Виконавця ТОЩО), без Підписання письмовий прімірніка Сторонами.
  2. Звертаючи до Виконавця за отриманий Послуг, Замовник беззастережно та Безумовно пріймає положення цього Договору.
  3. Дата первого Звернення Замовник до Виконавця за Згідно сторон вважається Датою Укладення цього Договору. Замовник вважається ознайомлений з Договором в момент укладання Договору.
  4. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, что володіє необхідною дієздатністю, а Рівно всіма правами и повноваженнямі, необхіднімі и достатнімі для укладання и Виконання даного Договору відповідно до его умів.
  5. Укладаючі Договір, Замовник автоматично погоджується з ПОВНЕ та безумовна Прийняття положень Договору та всех можливий Додатків до Договору.
  6. Перед початком Користування медичних послуг Кожний Замовник зобов'язаний ознайомітіся з умів цього Договору, тарифами на Послуги, а такоже Правилами перебування та обслуговування Замовніків в медичному закладі Виконавця, что розміщені (опрілюднені) на Офіційному веб-сайті Виконавця та в куточку (папці) споживача .
  7. Всі умови Договору, вікладені в Цій Публічній оферті, є обов'язковими для сторон. Если Замовник НЕ згодна з умів Договору, ВІН НЕ має права укладаті цею Договір.
  8. Виконавець на письмовий Вимоги замовника надає Йому завірену підпісом уповноваженої особи Виконавця письмовий форму цього Договору.
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії