Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування клебсієли

Фахівці клініки Medeus проведуть повну діагностику стану здоров'я і розроблять для Вас індивідуальну програму лікування Клебсієли з урахуванням особливостей організму і патологічного процесу.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Якісне лікування клебсієли в Києві

Однією з умовно патогенних бактерій із роду Enterobacteriaceae (ентеробактерій) є клебсієла, лікування у дорослих якої займає багато часу. Ці бактерії в нормі є в мікрофлорі кишечника кожної людини. Їхня форма - витягнута, у вигляді палички з округлими кінцями. Бактерія стійка до температурних змін і агресивних речовин, більшості антибіотиків. Вона відмінно розвивається в живильному середовищі навіть без доступу кисню. Якщо кількість бактерій не перевищує норму, немає ніякого негативного впливу на організм людини, в іншому разі необхідно лікувати клебсієлу.

Зробити це можна в медичному центрі "Медеус", де пропонується повний спектр діагностики та терапії за різних бактеріальних інфекцій. У клініці використовують тільки сучасні методи лікування, які довели свою ефективність.

Залежно від локалізації та поширення може знадобитися лікування клебсієли в кишечнику або інших органах.

До захворювання більше схильні новонароджені та люди похилого віку.

Бактерія клебсієла: лікування та види

Бактерія гине тільки при тривалому кип'ятінні (до півгодини). Її звичайне середовище існування - людський кал, епітелій, слизова оболонка органів дихання, ґрунт, вода тощо. 

На сьогодні відомі вісім видів цих бактерій, серед яких:

 • Klebsiella granulomatis;
 • Klebsiella mobilis;
 • Klebsiella variicola та інші.

Найчастіше спричиняють захворювання - Klebsiella oxytoca і Klebsiella pneumoniae.

Крім того, фахівцями було виявлено три види бактерій, які було виділено в окрему родину - Raoultella, оскільки для їхнього життя необхідний кисень, а також вони можуть розвиватися за низьких температур.

Клебсієла лікування

Які хвороби викликає Klebsiella

Клебсієли можуть бути одинарними або парними, в окремих випадках створювати короткі ланцюги. У разі активного розвитку бактерії спричиняють низку серйозних захворювань, лікування яких ускладнюється високою стійкістю організмів до антибактеріальних медикаментів.

Якщо у вас Klebsiella, лікування може передбачати усунення:

 • запалення легенів;
 • бронхіту;
 • риносклероми або іншого захворювання дихальних шляхів.

Також може знадобитися лікування клебсієли в сечі, оскільки бактерія спричиняє гострі запалення в сечовидільній системі.

Клебсієла може викликати запалення очеревини, різні кишкові інфекції та сепсис. У рідкісних випадках помічено ураження мозкової оболонки.

Може розвинутися трахеїт, у такому разі клебсієла в горлі спричиняє сильний дискомфорт із першінням і кашлем.

Klebsiella pneumoniae: лікування та особливості

Найнебезпечнішим вважається вид pneumoniae. Він спричиняє запалення легенів з ускладненнями у вигляді гнійного плевриту або абсцесу. 

Інфікуватися можна повітряно-крапельним шляхом. Якщо висіяна клебсієла пневмонії, лікування передбачає використання антибіотиків і бактеріофагів.

Зауважимо, що чоловіки частіше схильні до цієї патології (у 10 разів частіше за жінок).

До факторів ризику відносять людей з:

Клебсієла лікування у дорослих

Небезпечні клебсієли: лікування та діагностика

Кожен пацієнт, який звернувся по допомогу в Medeus Medical Center, може розраховувати на висококваліфіковану допомогу. Ми проведемо всебічне обстеження із застосуванням інноваційних технологій і подальшим призначенням індивідуальної схеми лікування.

Перед тим, як лікувати клебсієлу, проводиться ретельна діагностика із застосуванням новітніх розробок у світовій медицині:

 • Timewaver Med - унікальний діагностичний комплекс, ліцензований Німеччиною. За допомогою цього апарату проводиться комплексне обстеження всього організму - органів і систем. Дає змогу визначити захворювання, його причини та фактори ризику, пов'язані з наявністю бактерій Klebsiella. 
 • Шолом ЕЕГ - розробка корейських учених, застосовується для вимірювання електричної активності мозку. Отримані дані обробляються штучним інтелектом.

Також у діагностиці застосовуються класичні методики, які підтвердили свою ефективність:

Наприкінці обстеження проводиться оцінка отриманих результатів. Якщо діагностовано клебсієлу в кишечнику, лікування призначають за індивідуальною схемою із застосуванням усіх необхідних медикаментозних препаратів.

Лікування клебсієли в кишечнику

Лікування клебсієли в Medeus Medical Center

У нашому центрі проводиться сучасне лікування клебсієли з:

 • Електромагнітними полями та хвилями, які формують імунну відповідь в організмі, уповільнюють розвиток патогенів, прискорюють регенерацію пошкодженої слизової оболонки, сприяють швидкому одужанню.
 • Терапією пептидами, які безпосередньо впливають на бактерії, зупиняючи їхнє розмноження і життєдіяльність. Пептиди моделюють роботу імунної системи, стимулюють вироблення антитіл і покращують фагоцитоз.
 • Внутрішньовенною терапією, спеціально розробленими препаратами. Біорегуляторне лікування запускає процеси саморегенерації, активації клітин, сприяє виведенню токсинів.
 • Генною терапією, яка сприяє формуванню імунної відповіді. Клітинна та імуноклітинна терапії покращують захисні механізми організму. А лікування клебсієли стовбуровими клітинами впливає на регенерацію слизової та покращує імунітет.
 • Газотерапією, в якій використовуються ксенон і водень. Інгаляції газами знижують запальні процеси, мають антиоксидантний та антибактеріальний ефект.

Схема терапії розробляється індивідуально і розрахована на курс із 10 днів. Якщо у пацієнта складніший випадок, лікування клебсієли може займати до з курсів.

Додатково призначаються препарати для амбулаторного застосування, які підбираються відповідно до клінічної картини хворого.

Для запису на консультацію звертайтеся за контактними номерами клініки.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії